Apple Watch 5 Fiyat Listesi

Apple watch 5 teknik servis

Ekran - Ön Cam - Dokunmatik - Batarya - Kasa - Şarj sorunları Servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır.

Apple Watch Series 5 apple watch 5 Apple Watch Series 5 apple watch seri5

Apple Watch 5 Teknik Servis Fiyatlarımız

Apple Watch 5 onarım fiyatları için lütfen arıza seçiniz. Arızanızı onarmak için bizi arayarak veya Whatsapp üzerindenden randevu alabilirsiniz.

*Fiyatlarımız servisimizdeki arıza tespitten sonra değişiklik gösterebilmektedir.

*Onarım ve parça garanti süresi  6 aydır. (Darbe ve kullanıcı hataları garanti kapsamına dahil değildir.)

*Servisimiz Pazartesi – Cumartesi: 09:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Apple watch 5 saatiniz ekranı mı kırıldı dert etmeyin, ekranda görüntü var ise servisimizde tek üst cam değişimi yaptırabilirsiniz. Watch 5 dokunmatik değişimide servisimiz yapmaktadır. Watch 5 onarımı uzmanlık isteyen bir iştir güvenmediğiniz servislere cihazınızı bırakmamanızı öneriyoruz. Apple watch 5 cam ve dokunmatik değişimleri piyasada yapan bazı amatör kişiler ekran ile cam veya dokunmatiği sıvı jel ile tamirini yapmaktadırlar bu tür servislerden uzak durunuz. Orjinal yapılışı mutlaka vakumlama ve press yöntemi ile oca yapıştıcı kullanarak makine ile mutlaka olması gerekiyor aksi takdirde cihazınız kullanılmaz hale gelebilir. Servisimizde apple watch cam değişimi, apple watch dokunmatik değişimi, apple watch ekran değişimi, apple watch batarya değişimi aynı gün içinde yapılmakatadır.

Apple Watch 5 Onarımı

Türkiye'nin 1 Numaralı Teknik Servisi

%98 başarı oranı ile Türkiye’nin en iyi ve en hızlı teknik servisi olmaktan gurur duyuyoruz.

iPhone Acil Servis 98%
Diğer Servisler 57%

Ankara’ da bulunan müşterilerimiz servisimize gelerek aynı gün içerisinde onarım işlemlerini yaptırabilirler. Aynı gün onarım işlemlerimiz 30 dakika ile 2 saat arasında değişmektedir.

Cihaz onarım sırasında servisimiz tarafından bilgi güvenliği açısından yazılım yüklenme işlemi yapılmaz, yazılım yüklenmesi gereken durumlarda müşteri onayı alınmadan işlem yapılmaz.

Ücretsiz kargonuz bize ulaşır ulaşmaz cihazınızı aynı gün içerisinde onarıp sizlere geri ücretsiz olarak kargolayabiliriz.

Hayır. Bizlere size vermiş olduğumuz Ücretsiz Aras Kargo gönderi numaramızı (20181488551556) kullanarak ücretsiz bir şekilde cihazlarınızı Türkiye’nin her yerinden ulaştırabilirsiniz.

Garanti sürelerimizin 6 ay olup darbe ve kullanıcı hatalarını kapsamamaktadır.

iWatch cihazınızın tüm sorunlarında profesyonel ve hızlı servis arıyorsanız servisimiz size bu konuda yardımcı olacaktır. iWatch tamiri oldukça zor ve profesyonellik isteyen bir iştir. Biz iWatch servis Ankara olarak Türkiye’nin her yerine hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Servisimizde iWatch cam değişimleri tam otomatik makine ile vakumlama ve pres sistemi kullanılarak yapılmaktadır.

iWatch ekran kırılma sorunu, servisimizde 1 gün içerisinde ekran değişimi yapılarak çözüme kavuşturulur.

Previous
Next
[trustindex no-registration=google]