iPad Batarya Değişimi

Aynı gün içinde iPad batarya değişimi.

Servisimizde %100 Garantili iPad Batarya değişimi ve İşçilik Garantili batarya değişimi yapılmaktadır.

iPad Servis Batarya Değişimi

iPad batarya 2 saat içinde teslim ediyoruz.

Previous
Next

iPad Batarya Değişimi

iPad batarya larının ömrü ortalama 2 yıldır, bu süreyi tabletinizin bataryası şişme veya kapanma sorunları vermese bile biz iPad servis olarak ipad batarya değişimini öneriyoruz.

Servisimizde iPhone ve iPad batarya değişimi yapılmaktadır. iPadler için servisimizde amperi güçlendirilmiş şarj süresi uzatılmış %100 garantili iPad bataryalar mevcuttur. Bu güçlendirilmiş bataryalar ile cihazınızın şarjı daha uzun gidecek ve sizde daha az şarj yapmak durumunda kalacaksınız.

iPad pil değişimi diye gelen müşterilerimizde karşılaştığımız bir sorunda tabletlerin şarj entegresi bozulması veya şarj soketinin bozulması nedeni ile şarjlarının az gitmesi bu durum kesinlikle pil değişimi ile düzelmez, servisimize gelen pil değişimlerinde kesinlikle cihazda kısa devre ve şarj entegre sorunu olup olmadığına bakılmadan gereksiz yere pil değişimi yapmıyoruz. Bu servis hizmetinden kesinlikle ücret talep etmiyoruz ücretsiz olarak tabletinizin bu arızalarına bakıyoruz.

UYARIYORUZ!!!

iPad batarya değişimi işi ustalık isteyen bir iştir gerek sökümü gerek montajı çok zor ve sıkıntılı bir onarımdır. Bu neden ile batarya değişimi yaptırmayı düşündüğünüzde sadece fiyat odaklı bakmamak gerekiyor. Servisimiz bu konuda gerekli donanım, bilgi ve tecrübeye sahiptir sizlerde uzman servis hizmetimizden yararlanmak isterseniz servisimizi tercih edebilirsiniz.

iPad Batarya Değişimi ipad batarya değişimi iPad Batarya Değişimi Ankara ipad batarya 5

Türkiye'nin 1 Numaralı Teknik Servisi

%98 başarı oranı ile Türkiye’nin en iyi ve en hızlı teknik servisi olmaktan gurur duyuyoruz.

iPhone Acil Servis 98%
Diğer Servisler 57%
iPad Batarya Değişimi Hakkında Sorular

iPad batarya değişimi tamamen donanımsal bir işlemdir. Bu işlem esnasında bilgileriniz kaybolmaz. Tabletinizden hiç bir şey silinmez, işlem sonunda da yazılım yüklenmez. Tüm işlemler müşteri gözü önünde yapılmaktadır.

iPad iniz durduk yere kapanmalara başladı ise veya %20 de %10 da kapanıyor ise muhtemelen pil değişim zamanı gelmiş demektir servisimiz orijinal pil değişimi yaparak bu sorunun ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır. Ayarlar menüsünde pil menüsü pil sağlığına baktığınızda SERVİS yazısını görüyorsanız artık pilinizin değişim zamanı gelmiştir.

iPad bataryaları genellikle 2 yıldan sonra şişmeye başlar bu da kasa ile ekran arasına açıklık yapar bunu dikkate almaz ve bu şekilde kullanmaya devam ederseniz telefonunuzun pilinin patlamasına yada ekranın kırılmasına neden olursunuz. Şişlik yeni pil takıldığı zaman düzelecektir ekranın çıtadan ayrılma gibi durumu var ise gerekli tamirat yapılır bundan da hiç bir ücret talep edilmez. iPad pil şiştiğini hissettiğiniz an servisimizi arayarak uzman yardımı alabilirsiniz.

Evet yeni pil takıldıktan sonra tabletiniz ilk aldığınız bekleme ve kullanım süresince kullanabileceksiniz ve tabletinizin hızlandığını göreceksiniz. Her hangi bir aksi durumda pillerimiz 6 ay garantilidir ücretsiz olarak değişimini sağlıyoruz.

Pil sağlığında servis yazıyorsa bataryanızın değişim süresi gelmiştir en kısa zamanda servisimize gelerek batarya değişimi yaptırabilirsiniz.

iPhone pil değişimi ipad batarya değişimi iPad Batarya Değişimi Ankara iphone pil degisimi 150x150
Ankara' nın en çok iPhone & iPad batarya takan firmasıyız.

Ankara da teknik servisler içinde TAP Atık Pil Toplama Derneğine en çok batarya gönderen firma olma gururunu yaşıyoruz. Bu konuda bize güvenip telefonuna batarya taktıran tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

428 değerlendirmeye göre.
Ahmet TOPTAN ipad batarya değişimi iPad Batarya Değişimi Ankara AOh14Gj7vsF2CcN5ffczXDl 1NlXdYzXBV07D9JVhTO2yQ c rp w64 h64
Ahmet TOPTAN
2021-01-10
Doğrulanmış
Sorunsuz hızlı alış veriş
ülkü turan ipad batarya değişimi iPad Batarya Değişimi Ankara photo
ülkü turan
2021-01-08
Doğrulanmış
BEN KENDİMİN İPHONE 5S BATARYA DEĞİŞİMİ VE ÇOCUKLARIMIN 2 ADET IPHONE 6S BATARYA DEĞİŞİMİ YAPTIRDIM.6S LERDEN BİRİNİN KIRIK OLAN EKRAN CAMINI DEĞİŞTİRDİM.KARŞILARKEN Kİ GÜLEN YÜZÜYLE ŞEYMA HANIMA VE İLGİSİ VE BECERİLİ TAMİRATIYLA FATİH BEYE TEŞEKKÜRLER. VELİ DEĞİRMENCİ
NAZLI YAPICIOGLU ipad batarya değişimi iPad Batarya Değişimi Ankara AOh14GjWH0 8rhLatrDK bdnwg8Q85gy2wKiQa1SMhStIQ c rp w64 h64
NAZLI YAPICIOGLU
2020-12-22
Doğrulanmış
Çok güzel oldu. Telefon hafızamı 32’den 128’e çıkardım ve hiç bir şey silinmedi çok teşekkür ederim çok güzel oldu ellerinize sağlık.✨
Mehmet Ali YAPICIOĞLU ipad batarya değişimi iPad Batarya Değişimi Ankara AOh14GiDHAEvXwnomAB8V QpFUnhfDiln8pNFVsFyBH6 c rp w64 h64
Mehmet Ali YAPICIOĞLU
2020-12-22
Doğrulanmış
Kızımın telefonunun hafızasını yükseltmek için internetten bularak gittim. İlk başta şüphelerim vardı . Fakat işlem sırasında ve sonrasında ilgileri ve yapılan işlem beni memnun etti. Kendilerine iyi işçilik ve güler yüzlü hizmetleri için çok teşekkür ederim.
Hadi Kurt ipad batarya değişimi iPad Batarya Değişimi Ankara AOh14GgtG6s7uLNrRZe raKv 4SU57qtT2YpkSJPkpzu2zQ c rp w64 h64
Hadi Kurt
2020-12-18
Doğrulanmış
İlgililer fiyatlar iyi
Ali Candemir ipad batarya değişimi iPad Batarya Değişimi Ankara photo
Ali Candemir
2020-12-11
Doğrulanmış
Profesyonel bir ekip işlerinde gerçekten hakkını fazlası ile veren hem uyguna tamir yapıyorlar hemde 2 saat içinde cihazımı teslim ettiler iphone hafıza yükseltimi yatırmıştım çok memnun kaldım.