iPad Dokunmatik ve Cam Değişimi

Tam otomatik makine ile cam değişimi

Servisimizde vakumlama ve pres yöntemi ile tam otomatik makina ile cam ve dokunmatik değişimi yapılmaktadır.

Previous
Next

iPad Dokunmatik ve Cam Değişimi

iPad cihazınızın tüm sorunlarında profesyonel ve hızlı servis arıyorsanız servisimiz size bu konuda yardımcı olacaktır. iPad tamiri oldukça zor ve profesyonellik isteyen bir iştir. Biz iPad servis Ankara olarak Türkiye’nin her yerine hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Ayrıca servisimiz iPad Pro tüm cihazlarda da destek sağlamaktadır. iPad 5 Nesil cihazın tek dokunmatik değişimini servisimiz yapmaktadır.

iPad cam değişimi, tabletinizin üst cam mı kırıldı dert etmeyin servisimize getirin iPad ön cam değişimi ile çözüme kavuşturalım eskisinden hiç bir fark olmaksızın sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Servisimizde ipad cam değişimleri tam otomatik makine ile vakumlama ve pres sistemi kullanılarak yapılmaktadır.

iPad dokunmatik sorunu çözümü, servisimizde 1 saat içerisinde dokunmatik entegre değişimi yapılarak çözüme kavuşturulur. iPad dokunmatik sorunu çözümü için ekran değişimi yaptırmak hiç bir işe yaramaz bu arıza anakarttaki dokunmatik entegre değişmeden çözülmez.

iPad Ekran Değişimi Ankara ipad dokunmatik iPad Dokunmatik ve Cam Değişimi ipad ekran 4
iPad Ekran Değişimi ipad dokunmatik iPad Dokunmatik ve Cam Değişimi ipad ekran 1

Türkiye'nin 1 Numaralı Teknik Servisi

%98 başarı oranı ile Türkiye’nin en iyi ve en hızlı teknik servisi olmaktan gurur duyuyoruz.

iPhone Acil Servis 98%
Diğer Servisler 57%
iPad Dokunmatik ve Cam Değişimi Hakkında Sorular

iPad dokunmaik entegre değişimi tamamen donanımsal bir işlemdir. Bu işlem esnasında bilgileriniz kaybolmaz. Tabletinizdenhiç bir şey silinmez, işlem sonunda da yazılım yüklenmez.Donanımsal bir işlem olması nedeni ile riskli bir onarımdır güvenmediğiniz yerlere cihazınızı bırakmamanızı öneririz.

Tabletinizin tamiri olduktan sonra hızlı şarj bitme, açılmama ve usb kablo seçim sorunu düzelecektir.

iPad cam değişimi tamamen donanımsal bir işlemdir. Bu işlem esnasında bilgileriniz kaybolmaz. Yine de herhangi bir bilgi kaybı yaşamamanız için ekran değişimi öncesi yedek almanızı öneririz.

Müşterilerimizin dikkatine !

  • Piyasada kalite olarak 3-4 çeşit cam ve dokunmatik bulunmaktadır. Sitemizde yazılı olan bazı fiyatlar yüksek gelebilir bunun nedeni servisimizde orijinal ile bire bir aynı kalite de cam ve dokunmatik kullanılmasından ötürüdür.
  • Hiç bir firma riskleri kabul etmezken, servisimizde yapılan tüm cam işlemlerinde risk firmamıza aittir. Ekran kırılma durumunda müşterilerimizin zararı karşılanmaktadır.
  • Cam değişimlerinden sonra, face ID, sensör ve parmak izi okuyucu sorunsuz olarak çalışmaktadır.
  • Cam değişimlerinde, ekran çıtası ve baloncuk oluşmasına karşı 6 ay garantilidir. (Kullanıcı hataları garanti kapsamında değildir.)
[trustindex no-registration=google]