iPad Air 2 Fiyat Listesi

iPad Profesyonel Servis

iPad Air 2 Ekran - Ön Cam - Dokunmatik - Batarya - Kasa - Şarj sorunları - Hafıza Yükseltimi, Servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır.

Previous
Next

iPad Air 2 Teknik Servis Fiyatlarımız

iPad Air 2 ekran, dokunmatik, üst cam, batarya ve şarj onarım fiyatları için lütfen arıza seçiniz. iPad Air 2 tabletinizin onarımı için bizi arayarak veya Whatsapp üzerindenden randevu alabilirsiniz.

Lütfen Arızanızı Belirtiniz
iPad Onarım Ücreti₺ 
*Fiyatlarımız servisimizdeki arıza tespitten sonra değişiklik gösterebilmektedir.
*Onarım ve parça garanti süresi  6 aydır. (Darbe ve kullanıcı hataları garanti kapsamına dahil değildir.)
*Onarım ve tamir sırasındaki tüm risk servisimize aittir.
*Servisimiz Pazartesi – Cumartesi: 09:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

iPad Air 2 darbe sonucunda tabletinizin ekranı kırıldı ise ve görüntü geliyor ise tek ön cam değişimi servisimizde yapılmaktadır. Cam değişimi esnasında cihazınızın dokunmatiği de değişmektedir. OCA ve Press yöntemi ile orijinal bir şekilde servisimizde yapılmaktadır.

iPad Air 2 bataryanızın süresi eskisi kadar gitmiyor ise servisimizde aynı gün batarya değişimi yapılmaktadır.

iPad Air 2 iCloud şifrenizi unuttunuz ise iPad iCloud çözümü servisimizde yapılmaktadır.

Türkiye'nin 1 Numaralı iPad Teknik Servisi

%98 başarı oranı ile Türkiye’nin en iyi ve en hızlı teknik servisi olmaktan gurur duyuyoruz.

iPhone Acil Servis 98%
Diğer Servisler 57%
ipad air 2 iPad Air 2 Ekran, Dokunmatik, Cam ve Batarya Değişimi ipad servis 1024x593

iPad Cam Ekran Batarya Dokunmatik Değişimi

5/5

iPad Air 2 tek cam ön cam değişimi vakumlama ve pres yöntemi ile servisimizde yapılmaktadır.

iPad cihazınızın tüm sorunlarında profesyonel ve hızlı servis arıyorsanız servisimiz size bu konuda yardımcı olacaktır. iPad tamiri oldukça zor ve profesyonellik isteyen bir iştir. Biz iPad servis Ankara olarak Türkiye’nin her yerine hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Ayrıca servisimiz iPad Pro tüm cihazlarda da destek sağlamaktadır. iPad 5 Nesil cihazın tek dokunmatik değişimini servisimiz yapmaktadır.

iPad cam değişimi, tabletinizin üst cam mı kırıldı dert etmeyin servisimize getirin iPad ön cam değişimi ile çözüme kavuşturalım eskisinden hiç bir fark olmaksızın sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Servisimizde ipad cam değişimleri tam otomatik makine ile vakumlama ve pres sistemi kullanılarak yapılmaktadır.

iPad dokunmatik sorunu çözümü, servisimizde 1 saat içerisinde dokunmatik entegre değişimi yapılarak çözüme kavuşturulur. iPad dokunmatik sorunu çözümü için ekran değişimi yaptırmak hiç bir işe yaramaz bu arıza anakarttaki dokunmatik entegre değişmeden çözülmez.

Ankara’ da bulunan müşterilerimiz servisimize gelerek aynı gün içerisinde onarım işlemlerini yaptırabilirler. Aynı gün onarım işlemlerimiz 30 dakika ile 2 saat arasında değişmektedir.

Cihaz onarım sırasında servisimiz tarafından bilgi güvenliği açısından yazılım yüklenme işlemi yapılmaz, yazılım yüklenmesi gereken durumlarda müşteri onayı alınmadan işlem yapılmaz.

iPhone hafıza arttırımı sırasında yeni yüksek kapasiteli nand entegresi uzman teknisyenlerimiz tarafından takılarak onarım gerçekleştirilip bilgileriniz korunarak aktarılır.
Ücretsiz kargonuz bize ulaşır ulaşmaz cihazınızı aynı gün içerisinde onarıp sizlere geri ücretsiz olarak kargolayabiliriz.

Hayır. Bizlere size vermiş olduğumuz Ücretsiz Aras Kargo gönderi numaramızı (20181488551556) kullanarak ücretsiz bir şekilde cihazlarınızı Türkiye’nin her yerinden ulaştırabilirsiniz.

Garanti sürelerimizin 6 ay olup darbe ve kullanıcı hatalarını kapsamamaktadır.

Hayır. Uzman teknisyenlerimiz bu konuda çok dikkatli ve hassas davranarak Face ID filmini yeni ekran veya cama aktarmaktadırlar. 

İpad teknik servis ankara ipad air 2 iPad Air 2 Ekran, Dokunmatik, Cam ve Batarya Değişimi ipadtamir2 scaled
[trustindex no-registration=google]