iPhone Batarya Değişimi Fiyat Listesi

iPhone Bataryalarımız Garantilidir

iPhone batarya değişimi 10 dk. içinde servisimizde yapılmaktadır.

iPhone Batarya Değişimi

iPhone batarya larının ömrü ortalama 2 yıldır, bu süreyi telefonunuzun bataryası şişme veya kapanma sorunları vermese bile biz iPhone servis olarak iphone batarya değişimini öneriyoruz.

Servisimizde iPhone ve iPad batarya değişimi yapılmaktadır. iPhone telefonlar için servisimizde amperi güçlendirilmiş şarj süresi uzatılmış %100 garantili iPhone bataryalar mevcuttur. Bu güçlendirilmiş bataryalar ile telefonunuzun şarjı daha uzun gidecek ve sizde daha az şarj yapmak durumunda kalacaksınız.

Cullera ve Ata Batarya Özellikleri

 • Yüksek kapasiteli daha uzun şarj süresi ortalama 1,5 – 2 gün kullanım sunar.
 • Geliştirilmiş çift entegre teknoloji sayesinde telefonunuzda gözle görülür derecede hızlı uygulama açılma.
 • Kısa devre koruması sadece cullera bataryalar da olan bu özellik pilin şişmesini ve patlamasını önleyen teknoloji.
 • Daha fazla ömür ortalama 2 yıl kadar dayanma süresi.

Servisimizde takılan Cullera ve Ata marka bataryalar güncel tarihlidir raf ömrü bitmiş bataryalar kullanmıyoruz!  Şişme sorunu yapmayan, garantili, göz önünde pil değişimi sadece bizde…

iPhone pil değişimi diye gelen müşterilerimizde karşılaştığımız bir sorunda telefonlarının şarj entegresi bozulması nedeni ile şarjlarının az gitmesi bu durum kesinlikle pil değişimi ile düzelmez, servisimize gelen pil değişimlerinde kesinlikle cihazda kısa devre ve şarj entegre sorunu olup olmadığına bakılmadan gereksiz yere pil değişimi yapmıyoruz. Bu servis hizmetinden kesinlikle ücret talep etmiyoruz ücretsiz olarak telefonun bu arızalarına bakıyoruz.

Cullera Yüksek Kapasite Çift Entegre Ultra Güvenlik Kısa Devre Korumalı Batarya

Servisimiz de 6 ay garantili iPhone batarya değişimi 10 dk. içinde yapılmaktadır.

 • Yüksek Kapasite
 • Güçlendirilmiş Çift Entegre
 • Ultra Güvenlik
 • Kısa Devre Koruması
 • Batarya Şişmeyi ve Patlama Önleme Sistemi
 • Daha Uzun Kullanım Süresi
 • 6 Ay Birebir Değişim Garantisi
iPhone pil değişimi iphone batarya iPhone Batarya Değişimi Ankara iphone pil degisimi
Ankara' nın en çok iPhone & iPad batarya takan firmasıyız.

Ankara da teknik servisler içinde TAP Atık Pil Toplama Derneğine en çok batarya gönderen firma olma gururunu yaşıyoruz. Bu konuda bize güvenip telefonuna batarya taktıran tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Batarya taktıran tüm müşterilerimizin telefonuna tamperli cam hediyemizdir.
iPhone Batarya Değişimi Hakkında Sorular

iPhone batarya değişimi tamamen donanımsal bir işlemdir. Bu işlem esnasında bilgileriniz kaybolmaz. Telefonunuzdan hiç bir şey silinmez, işlem sonunda da yazılım yüklenmez. Tüm işlemler müşteri gözü önünde yapılmaktadır.

iPhone telefonunuz durduk yere kapanmalara başladı ise veya %20 de %10 da kapanıyor ise muhtemelen pil değişim zamanı gelmiş demektir servisimiz orijinal pil değişimi yaparak bu sorunun ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır. Ayarlar menüsünde pil menüsü pil sağlığına baktığınızda SERVİS yazısını görüyorsanız artık pilinizin değişim zamanı gelmiştir.

iPhone bataryaları genellikle 2 yıldan sonra şişmeye başlar bu da kasa ile ekran arasına açıklık yapar bunu dikkate almaz ve bu şekilde kullanmaya devam ederseniz telefonunuzun pilinin patlamasına yada ekranın kırılmasına neden olursunuz. Şişlik yeni pil takıldığı zaman düzelecektir ekranın çıtadan ayrılma gibi durumu var ise gerekli tamirat yapılır bundan da hiç bir ücret talep edilmez. iPhone 6 pil şiştiğini hissettiğiniz an servisimizi arayarak uzman yardımı alabilirsiniz.

Evet yeni pil takıldıktan sonra telefonunuzu ilk aldığınız bekleme ve kullanım süresince kullanabileceksiniz. Her hangi bir aksi durumda pillerimiz 6 ay garantilidir ücretsiz olarak değişimini sağlıyoruz.

Pil sağlığında servis yazıyorsa bataryanızın değişim süresi gelmiştir en kısa zamanda servisimize gelerek batarya değişimi yaptırabilirsiniz.

iPhone şarj sorunu iphone batarya iPhone Batarya Değişimi Ankara sarj sorunu opt
iPhone pil değişimi yaptırdınız şarjınız hala az mı gidiyor çözümü burada.