iPhone pil değişimi

iPhone bataryalarının ömrü ortalama 2 yıldır, bu süreyi telefonunuzun bataryası şişme veya kapanma sorunları vermese bile biz iPhone servis olarak iphone batarya değişimini öneriyoruz.

Nedeni ise birincisi iphone telefonlarda pil ömrünü doldurduğunda telefonlar yavaşlamaya başlar ve bir çok kişi bunu yazılımdan sanarak yazılım yükletir veya kendileri iTunes üzerinden yazılım yüklerler.

Ama görünür ki yazılım buna çare olmaz o kadar emek boşa gider, telefonu hızlandırmanın tek çözümü orjinal iphone pil değişimi yaptırmanız gereklidir.

İkincisi de iPhone bataryaları 2 ci yıldan sonra genellikle bataryada şişme sorunları başlar buda dikkat edilmez ise patlamalara neden olabilir. Bu iki hususa siz iPhone kullanıcılarının önem göstermenizi istiyoruz.

Servisimizde iPhone ve iPad batarya değişimi yapılmaktadır. iPhone telefonlar için servisimizde isteyene orijinal yedek parça ile isteyenede amperi güçlendirilmiş şarj süresi uzatılmış %100 garantili iPhone bataryalar da mevcuttur. Bu güçlendirilmiş bataryalar ile telefonunuzun şarjı daha uzun gidecek ve sizde daha az şarj yapmak durumunda kalacaksınız.

Bazı telefonlarda pil diye gelen müşterilerimizde karşılaştığımız bir sorunda telefonlarının şarj entegresi bozulması nedeni ile şarjlarının az gitmesi bu durum kesinlikle pil değişimi ile düzelmez, servisimize gelen pil değişimlerinde kesinlikle cihazda kısa devre ve şarj entegre sorunu olup olmadığına bakılmadan gereksiz yere pil değişimi yapmıyoruz. Bu servis hizmetinden kesinlikle ücret talep etmiyoruz ücretsiz olarak telefonun bu arızalarına bakıyoruz.

Servisimizde iphone batarya test cihazıda bulunmaktadır ücretsiz olarak bunun ile de telefonunuzun batarya ömrüne baktıra bilirsiniz.

iphone servis ankaraDöviz kuruna ve kampanyalara göre fiyatlarda değişiklikler olabilmektedir. Servisimizi arayarak güncel fiyatları sorabilirsiniz.
Telefon Modeli  Batarya Değişimi Fiyatı
iPhone XS MAX Fiyat Sorunuz
iPhone XS Fiyat Sorunuz
iPhone XR Fiyat Sorunuz
iPhone X Fiyat Sorunuz
iPhone 8 Plus 300
iPhone 8 250
iPhone 7 Plus 200
iPhone 7 200
iPhone 6s Plus 150
iPhone 6s 150
iPhone 6 Plus 150
iPhone 6 130
iPhone SE 130
iPhone 5s 100
iPhone 5c 100
iPhone 5 100
iPhone 4s 80
iPhone 4 80

Servisimizde ortalama iphone batarya değişimleri 10 dk ile 30 dk arasında değişmektedir.

iphone servis ankara