iPhone Cam Değişimi Fiyat Listesi
iPhone ModeliYapılan İşlem
Değişim Fiyatı
iPhone 12 Pro MaxCam DeğişimiTeklif Alın.
iPhone 12 ProCam DeğişimiTeklif Alın.
iPhone 12Cam DeğişimiTeklif Alın.
iPhone 12 MiniCam DeğişimiTeklif Alın.
iPhone SE 2Cam Değişimi300 TL / (200 TL)
iPhone 11 Pro MaxCam Değişimi1000 TL / (800 TL)
iPhone 11 ProCam Değişimi1000 TL / (800 TL)
iPhone 11Cam Değişimi600 TL / (500 TL)
iPhone XS MaxCam Değişimi800 TL / (650 TL)
iPhone XSCam Değişimi600 TL / (500 TL)
iPhone XRCam Değişimi500 TL / (400 TL)
iPhone XCam Değişimi600 TL / (500 TL)
iPhone 8 PlusCam Değişimi300 TL / (200 TL)
iPhone 8Cam Değişimi300 TL / (250 TL)
iPhone 7 PlusCam Değişimi300 TL / (200 TL)
iPhone 7Cam Değişimi250 TL / (200 TL)
iPhone SECam Değişimi150 TL / (120 TL)
iPhone 6S PlusCam Değişimi250 TL / (200 TL)
iPhone 6SCam Değişimi200 TL / (150 TL)
iPhone 6 PlusCam Değişimi200 TL / (150 TL)
iPhone 6Cam Değişimi200 TL / (150 TL)
iPhone 5SCam Değişimi150 TL / (120 TL)
iPhone 5Cam Değişimi150 TL / (120 TL)

*Fiyatlarımız, Orjinal Cam Fiyatı / (Yan Sanayi Cam Fiyatı) şeklindedir

Previous
Next

iPhone Cam Değişimi

iPhone cam değişimi, telefonunuzun üst cam mı kırıldı dert etmeyin servisimize getirin iphone ön cam değişimi ile çözüme kavuşturalım eskisinden hiç bir fark olmaksızın sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Servisimizde iphone cam değişimleri tam otomatik TBK-808 makine ile vakumlama ve pres sistemi kullanılarak yapılmaktadır.

Servisimizde iPhone cam değişimi orijinal şekilde yapılmaktadır. Cam onarım işi uzmanlık isteyen bir iştir ve bu neden ile güvenmediğiniz yerlere telefonunuzu yaptır mamanızı öneririz.

Müşterilerimizin dikkatine!

  • Piyasada kalite olarak 3-4 çeşit cam bulunmaktadır. Sitemizde yazılı olan bazı fiyatlar yüksek gelebilir bunun nedeni servisimizde orijinal ile bire bir aynı kalite de cam kullanılmasından ötürüdür.
  • Hiç bir firma riskleri kabul etmezken, servisimizde yapılan tüm cam işlemlerinde risk firmamıza aittir. Ekran kırılma durumunda müşterilerimizin zararı karşılanmaktadır.
  • Cam değişimlerinden sonra, face ID, sensör ve parmak izi okuyucu sorunsuz olarak çalışmaktadır.
  • Cam değişimlerinde, ekran çıtası ve baloncuk oluşmasına karşı 6 ay garantilidir. (Kullanıcı hataları garanti kapsamında değildir.)

Türkiye'nin 1 Numaralı Teknik Servisi

%98 başarı oranı ile Türkiye’nin en iyi ve en hızlı teknik servisi olmaktan gurur duyuyoruz.

iPhone Acil Servis 98%
Diğer Servisler 57%
iPhone Cam Değişimi Hakkında Sorular

iPhone ve diğer akıllı telefon kullanıcıları tarafından akıllara gelen ilk soru ekran kırılmasının garanti kapsamına girip girmediğidir. Telefon üreticileri tarafından ekran kırılmaları tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında bırakılmaktadır. Ancak cihaz alımı yapılırken kaskosu da yapıldı ise eğer kasko sözleşmesi dahilinde ücretsiz bir şekilde değişim yapılabilir. Bu sebeple kasko yapıldı ise cihazınıza kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

iPhone ekran camı değişimi ve diğer tamir işlemleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları dilerseniz servisimizi arayarak dilerseniz de Whatsapp destek hattımızdan yazarak sorabilirsiniz. Her sorunuz uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından tüm detayları ile birlikte cevaplandırılacaktır.

iPhone  ön cam değişiminde kesinlikle dokunmatik kaybı olmamaktadır. İç ekran ve dokunmatik sizin kendi telefonunuzun ekranı olması nedeni ile sorunsuz çalışmaktadır.

iPhone ekran değişimi tamamen donanımsal bir işlemdir. Bu işlem esnasında bilgileriniz kaybolmaz. Yine de herhangi bir bilgi kaybı yaşamamanız için ekran değişimi öncesi yedek almanızı öneririz.

iPhone cam değişimi öncesi yaptığımız önemli kontrollerden biri de iPhone kasasının deformasyonudur. Eğer kasa da ezik ve yamukluklar ekranın oturmasını engelliyorsa, bu deformasyonu mümkün olduğunca gideriyoruz (ücretsiz olarak).

Servimizde yaptığımız iPhone cam değişimi sonrasında 3D Touch duyarlılığında herhangi bir kayıp yaşanmaz.