iPhone Dokunmatik Onarımı Fiyat Listesi
Previous
Next

iPhone Dokunmatik Sorunu Çözümü

iPhone dokunmatik sorunu çözümü, servisimizde 1 saat içerisinde dokunmatik entegre değişimi yapılarak çözüme kavuşturulur. iPhone dokunmatik sorunu çözümü için ekran değişimi yaptırmak hiç bir işe yaramaz bu arıza anakarttaki dokunmatik entegre değişmeden çözülmez.

iPhone kronikleşen sorunların başında gelenlerin bir diğeri de dokunmatik sorunudur. iPhone telefonunuzun dokunmatiği kendi kendine karışıyor ekranın üst tarafında kutucuklar veya çizgiler çıkıp geri gidiyor yada telefonunuz her hangi bir darbeye maruz kalmadığı halde dokunmatik işlemiyorsa kronikleşen iphone dokunmatik sorunu sizinde başınıza gelmiş demektir.

Pek çok teknik servis bu konularda hemen ekran değişimi yapmaktadır ama sorun çözülmediği bi kaç saat içinde belli olur. iPhone ekranı orijinal ve telefonunuz da darbeye maruz kalmamışsa bu sorun kesinlikle ekrandan değildir. Anakart üzerindeki dokunmatik entegresinin arızaya geçmesinden dolayı dokunmatik basmama veya dokunmatik karışma sorunları vermektedir. Bunun da tek çözümü anakart üzerindeki entegrelerin profesyonel kişiler tarafından değiştirilerek sorun çözüme ulaşılabilmektedir.

iPhone X ve üst model cihazlarda dokunmatiğin belirli kısımlarının basmaması genellikle ekran dokunmatiğinden kaynaklıdır. Bu sorunun çözümüne de ekran üzerindeki dokunmatiği servisimizde değiştirerek ulaşabilirsiniz

Türkiye'nin 1 Numaralı Teknik Servisi

%98 başarı oranı ile Türkiye’nin en iyi ve en hızlı teknik servisi olmaktan gurur duyuyoruz.

iPhone Acil Servis 98%
Diğer Servisler 57%
Ankara'nın en çok iPhone & iPad dokunmatik sorunu çözen firmasıyız.

Ankara da teknik servisler içinde bugüne kadar en güvenilir ve en çok arızalı telefon onarımı yapan firma olma gururunu yaşıyoruz. Bu konuda güvenip telefonunu bize emanet eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

iPhone dokunmatik sorunu  iPhone Dokunmatik Sorunu Çözümü Ankara dokunmatik sorunu
iPhone Dokunmatik Sorunu Çözümü Hakkında Sorular
iPhone dokunmaik entegre değişimi tamamen donanımsal bir işlemdir. Bu işlem esnasında bilgileriniz kaybolmaz. Telefonunuzdan hiç bir şey silinmez, işlem sonunda da yazılım yüklenmez. Donanımsal bir işlem olması nedeni ile riskli bir onarımdır güvenmediğiniz yerlere cihazınızı bırakmamanızı öneririz.

Telefonunuzun tamiri olduktan sonra hızlı şarj bitme, açılmama ve usb kablo seçim sorunu düzelecektir.

Evet şarj entegre değiştikten sonra telefonunuzu ilk aldığınız bekleme ve kullanım süresince kullanabileceksiniz. Her hangi bir aksi durumda yaptığımız tamir 6 ay garantilidir ücretsiz olarak değişimini sağlıyoruz. Takılan entegre %100 orijinal dir.