iPhone Hafıza Yükseltme

2 saat içinde telefonunuzun hafızasını yükseltiyoruz.

32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB ve 512 GB hafıza yükseltimi orijinal parça ile garantili yapıyoruz.

Model Hafıza Yükseltimi Fiyat
iPhone 12 Pro Max
Hafıza Yükseltme
iPhone 12 Pro
Hafıza Yükseltme
iPhone 12
Hafıza Yükseltme
iPhone 12 Mini
Hafıza Yükseltme
iPhone 11 Pro Max
Hafıza Yükseltme
iPhone 11 Pro
Hafıza Yükseltme
iPhone 11
Hafıza Yükseltme
iPhone XS Max
Hafıza Yükseltme
iPhone XS
Hafıza Yükseltme
iPhone XR
Hafıza Yükseltme
iPhone X
Hafıza Yükseltme
iPhone SE 2 (2020)
Hafıza Yükseltme
iPhone 8 Plus
Hafıza Yükseltme
iPhone 8
Hafıza Yükseltme
iPhone 7 Plus
Hafıza Yükseltme
iPhone 7
Hafıza Yükseltme
iPhone 6s Plus
Hafıza Yükseltme
iPhone 6s
Hafıza Yükseltme
iPhone 6 Plus
Hafıza Yükseltme
iPhone 6
Hafıza Yükseltme
iPhone SE
Hafıza Yükseltme
iPhone 5S
Hafıza Yükseltme
iPhone 5
Hafıza Yükseltme
iPhone 4S
Hafıza Yükseltme

Ortalama 2 saat içerisinde risksiz hafıza yükseltimi yapıyoruz.

iPhone Hafıza Yükseltme

iPhone hafıza yükseltme, telefonunuzun artık hafızası yetmiyor mu? iPhone hafıza arttırımı servisimizde yapılmaktadır. iOs işletim sisteminin 16 Gb hafızalarının yarısından fazlasını kullandığı için siz iPhone kullanıcılarına kullanabilecek yeteri kadar hafıza kalmamaktadır. Buda sizi iCloud hafıza alanı almanıza apple tarafından zorunlu hale getiriyor. iCloud alan satın almak yüksek maliyetli ve yıllık ödeme yapmanız gerekmektedir. Servisimiz de yaptıracağınız iphone hafıza yükseltme den sonra artık icloud hafıza satın almanıza gerek kalmayacak.

İkinci el telefon alacak olan kullanıcılar genelde hafızası düşük cihazları satın almak istemezler, telefonunuzun hafızası yükseldiği içinde ileride telefonunuzu satmayı düşünürseniz ikinci el değeride artmaktadır. 

Hafıza arttırımı sırasında cihazınızdan hiç bir bilginizi silmiyoruz. Şehir dışından gönderecek müşterilerimiz için ücretsiz kargo anlaşmamız bulunmaktadır.

Servisimiz de iPhone tüm model cihazların hafıza yükseltimi yapılmaktadır.

Servisimizde 16Gb yada 32gb olan hafıza entegresi anakarttan sökülerek yerine sizin istediğiniz hafıza boyutunda olan yeni yüksek kapasiteli (64 GB, 128 GB, 256 GB veya 512 GB) entegre takılmaktadır.

Oluşabilecek Riskler !
  • Hafıza entegre sökülürken anakart altında bacak kopması
  • Yanlış yüksek ısı verilmesi nedeni ile anakartın tamamen bozulması
  • İşlemci yakınında olması nedeni ile hafıza sökülür iken işlemci bozulması
  • Onarım sırasında tüm risk servisimize aittir.
  • Yan sanayi hafıza entegre takılması durumunda 1 ay içinde cihazın arıza vermesi. Servisimiz %100 ORİJİNAL parça kullanmaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz sorunlar servisimizde kesinlikle yaşanmamaktadır. Bu tamirden bugüne dek 1000 lerce kez servisimiz %100 başarı ile onarım yapmıştır.

iPhone Hafıza Yükseltimi

%100 başarı oranı ile bugüne dek 1000 lerce mutlu müşteri 

iPhone Acil Servis 100%
Diğer Servisler 47%
iPhone Hafıza Yükseltme Hakkında Sorular

Hafıza entegresi söküldüğü ve değiştiği için tüm bilgiler silinilecektir. Önemli bir bilginiz var ise ister servisimize gelmeden kendiniz yedekleyebilir isterseniz de bunu bize söylerek servisimiz tüm biliglerinizin yedeğini alıp yeni hafıza onarımı yapıldıktan sonra geri yükleme yapabiliriz. Hiç bir veriniz kaybolmadan kullanabilirsiniz.

Hafıza yükseltiminde hiç bir servis riski almaz ama iPhone Acil Servis firmamız tüm oluşabilecek riski firmamız almaktadır. 18 yıllık deneyimi ile profesyonel onarım yapan servisimiz tüm servislerin 3 günde yaptığı onarımı biz 2 saat içinde teslim ediyoruz ve telefonunuza en ufak zarar vermeden 6 ay garantili onarım yapıyoruz.

Apple genellikle ay da bir bazen de iki kere yazılım güncellemesi apple kullanıcılarına sunmaktadır. Güncelleme işlemi kullanıcılar açısından önem taşımaktadır yan sanayi hafıza entegrelerde versiyon güncelleme sorun yaratmaktadır. Servisimizde yapılacak hafıza yükseltimi sonrasında tüm apple yazılım güncellemelerini sorunsuz olarak yüklenebilmektedir. Güvenmediğiniz ve fiyatı uygun diye bazı servisleri tercih etmemenizi önemle rica ederiz.

iPhone dokunmatik sorunu iphone hafıza yükseltme iPhone Hafıza Yükseltme Ankara dokunmatik sorunu 300x218

iPhone Dokunmatik Ön Cam Ekran Değişimi

Servisimiz de 1 saat içerisinde iphone x ekran değişimi , iphone x cam değişimi ve iphone x dokunmatik değişimi 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Cam, Ekran ve Dokunmatik değişimi yaptıran herkese 100 tl değerinde ekran koruma hediyemizdir.

428 değerlendirmeye göre.
Ahmet TOPTAN iphone hafıza yükseltme iPhone Hafıza Yükseltme Ankara AOh14Gj7vsF2CcN5ffczXDl 1NlXdYzXBV07D9JVhTO2yQ c rp w64 h64
Ahmet TOPTAN
2021-01-10
Doğrulanmış
Sorunsuz hızlı alış veriş
ülkü turan iphone hafıza yükseltme iPhone Hafıza Yükseltme Ankara photo
ülkü turan
2021-01-08
Doğrulanmış
BEN KENDİMİN İPHONE 5S BATARYA DEĞİŞİMİ VE ÇOCUKLARIMIN 2 ADET IPHONE 6S BATARYA DEĞİŞİMİ YAPTIRDIM.6S LERDEN BİRİNİN KIRIK OLAN EKRAN CAMINI DEĞİŞTİRDİM.KARŞILARKEN Kİ GÜLEN YÜZÜYLE ŞEYMA HANIMA VE İLGİSİ VE BECERİLİ TAMİRATIYLA FATİH BEYE TEŞEKKÜRLER. VELİ DEĞİRMENCİ
NAZLI YAPICIOGLU iphone hafıza yükseltme iPhone Hafıza Yükseltme Ankara AOh14GjWH0 8rhLatrDK bdnwg8Q85gy2wKiQa1SMhStIQ c rp w64 h64
NAZLI YAPICIOGLU
2020-12-22
Doğrulanmış
Çok güzel oldu. Telefon hafızamı 32’den 128’e çıkardım ve hiç bir şey silinmedi çok teşekkür ederim çok güzel oldu ellerinize sağlık.✨
Mehmet Ali YAPICIOĞLU iphone hafıza yükseltme iPhone Hafıza Yükseltme Ankara AOh14GiDHAEvXwnomAB8V QpFUnhfDiln8pNFVsFyBH6 c rp w64 h64
Mehmet Ali YAPICIOĞLU
2020-12-22
Doğrulanmış
Kızımın telefonunun hafızasını yükseltmek için internetten bularak gittim. İlk başta şüphelerim vardı . Fakat işlem sırasında ve sonrasında ilgileri ve yapılan işlem beni memnun etti. Kendilerine iyi işçilik ve güler yüzlü hizmetleri için çok teşekkür ederim.
Hadi Kurt iphone hafıza yükseltme iPhone Hafıza Yükseltme Ankara AOh14GgtG6s7uLNrRZe raKv 4SU57qtT2YpkSJPkpzu2zQ c rp w64 h64
Hadi Kurt
2020-12-18
Doğrulanmış
İlgililer fiyatlar iyi
Ali Candemir iphone hafıza yükseltme iPhone Hafıza Yükseltme Ankara photo
Ali Candemir
2020-12-11
Doğrulanmış
Profesyonel bir ekip işlerinde gerçekten hakkını fazlası ile veren hem uyguna tamir yapıyorlar hemde 2 saat içinde cihazımı teslim ettiler iphone hafıza yükseltimi yatırmıştım çok memnun kaldım.