iPhone Hafıza Yükseltme

2 saat içinde telefonunuzun hafızasını yükseltiyoruz.

32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB ve 512 GB hafıza yükseltimi orijinal parça ile garantili yapıyoruz.

Model Hafıza Yükseltimi Fiyat
iPhone 12 Pro Max
Hafıza Yükseltme
iPhone 12 Pro
Hafıza Yükseltme
iPhone 12
Hafıza Yükseltme
iPhone 12 Mini
Hafıza Yükseltme
iPhone 11 Pro Max
Hafıza Yükseltme
iPhone 11 Pro
Hafıza Yükseltme
iPhone 11
Hafıza Yükseltme
iPhone XS Max
Hafıza Yükseltme
iPhone XS
Hafıza Yükseltme
iPhone XR
Hafıza Yükseltme
iPhone X
Hafıza Yükseltme
iPhone SE 2 (2020)
Hafıza Yükseltme
iPhone 8 Plus
Hafıza Yükseltme
iPhone 8
Hafıza Yükseltme
iPhone 7 Plus
Hafıza Yükseltme
iPhone 7
Hafıza Yükseltme
iPhone 6s Plus
Hafıza Yükseltme
iPhone 6s
Hafıza Yükseltme
iPhone 6 Plus
Hafıza Yükseltme
iPhone 6
Hafıza Yükseltme
iPhone SE
Hafıza Yükseltme
5/5

iPhone Hafıza Yükseltme

iPhone hafıza yükseltme, telefonunuzun artık hafızası yetmiyor mu? iPhone hafıza arttırımı servisimizde yapılmaktadır. iOs işletim sisteminin 16 Gb hafızalarının yarısından fazlasını kullandığı için siz iPhone kullanıcılarına kullanabilecek yeteri kadar hafıza kalmamaktadır. Buda sizi iCloud hafıza alanı almanıza apple tarafından zorunlu hale getiriyor. iCloud alan satın almak yüksek maliyetli ve yıllık ödeme yapmanız gerekmektedir. Servisimiz de yaptıracağınız iphone hafıza yükseltme den sonra artık icloud hafıza satın almanıza gerek kalmayacak.

İkinci el telefon alacak olan kullanıcılar genelde hafızası düşük cihazları satın almak istemezler, telefonunuzun hafızası yükseldiği içinde ileride telefonunuzu satmayı düşünürseniz ikinci el değeride artmaktadır. 

Hafıza arttırımı sırasında cihazınızdan hiç bir bilginizi silmiyoruz. Şehir dışından gönderecek müşterilerimiz için ücretsiz kargo anlaşmamız bulunmaktadır.

Servisimiz de iPhone tüm model cihazların hafıza yükseltimi yapılmaktadır.

Servisimizde 16Gb yada 32gb olan hafıza entegresi anakarttan sökülerek yerine sizin istediğiniz hafıza boyutunda olan yeni yüksek kapasiteli (64 GB, 128 GB, 256 GB veya 512 GB) entegre takılmaktadır.

Oluşabilecek Riskler !
  • Hafıza entegre sökülürken anakart altında bacak kopması
  • Yanlış yüksek ısı verilmesi nedeni ile anakartın tamamen bozulması
  • İşlemci yakınında olması nedeni ile hafıza sökülür iken işlemci bozulması
  • Onarım sırasında tüm risk servisimize aittir.
  • Yan sanayi hafıza entegre takılması durumunda 1 ay içinde cihazın arıza vermesi. Servisimiz %100 ORİJİNAL parça kullanmaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz sorunlar servisimizde kesinlikle yaşanmamaktadır. Bu tamirden bugüne dek 1000 lerce kez servisimiz %100 başarı ile onarım yapmıştır.

iPhone Hafıza Yükseltimi

%100 başarı oranı ile bugüne dek 1000 lerce mutlu müşteri 

iPhone Acil Servis 100%
Diğer Servisler 47%
iPhone Hafıza Yükseltme Hakkında Sorular

Hafıza entegresi söküldüğü ve değiştiği için tüm bilgiler silinilecektir. Önemli bir bilginiz var ise ister servisimize gelmeden kendiniz yedekleyebilir isterseniz de bunu bize söylerek servisimiz tüm biliglerinizin yedeğini alıp yeni hafıza onarımı yapıldıktan sonra geri yükleme yapabiliriz. Hiç bir veriniz kaybolmadan kullanabilirsiniz.

Hafıza yükseltiminde hiç bir servis riski almaz ama iPhone Acil Servis firmamız tüm oluşabilecek riski firmamız almaktadır. 18 yıllık deneyimi ile profesyonel onarım yapan servisimiz tüm servislerin 3 günde yaptığı onarımı biz 2 saat içinde teslim ediyoruz ve telefonunuza en ufak zarar vermeden 6 ay garantili onarım yapıyoruz.

Apple genellikle ay da bir bazen de iki kere yazılım güncellemesi apple kullanıcılarına sunmaktadır. Güncelleme işlemi kullanıcılar açısından önem taşımaktadır yan sanayi hafıza entegrelerde versiyon güncelleme sorun yaratmaktadır. Servisimizde yapılacak hafıza yükseltimi sonrasında tüm apple yazılım güncellemelerini sorunsuz olarak yüklenebilmektedir. Güvenmediğiniz ve fiyatı uygun diye bazı servisleri tercih etmemenizi önemle rica ederiz.

iPhone dokunmatik sorunu iphone hafıza yükseltme iPhone Hafıza Yükseltme Ankara dokunmatik sorunu 300x218

iPhone Dokunmatik Ön Cam Ekran Değişimi

Servisimiz de 1 saat içerisinde iphone x ekran değişimi , iphone x cam değişimi ve iphone x dokunmatik değişimi 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Cam, Ekran ve Dokunmatik değişimi yaptıran herkese 100 tl değerinde ekran koruma hediyemizdir.