iPhone Hafıza Arttırma

iPhone ModeliYapılan İşlem
Değişim Fiyatı
iPhone 12 Pro MaxHafıza YükseltmeTeklif Alın.
iPhone 12 ProHafıza YükseltmeTeklif Alın.
iPhone 12Hafıza YükseltmeTeklif Alın.
iPhone 12 MiniHafıza YükseltmeTeklif Alın.
iPhone SE 2Hafıza YükseltmeTeklif Alın.
iPhone 11 Pro MaxHafıza YükseltmeTeklif Alın.
iPhone 11 ProHafıza YükseltmeTeklif Alın.
iPhone 11Hafıza YükseltmeTeklif Alın.
iPhone XS MaxHafıza YükseltmeTeklif Alın.
iPhone XSHafıza YükseltmeTeklif Alın.
iPhone XRHafıza YükseltmeTeklif Alın.
iPhone XHafıza YükseltmeTeklif Alın.
iPhone 8 PlusHafıza YükseltmeTeklif Alın.
iPhone 8Hafıza YükseltmeTeklif Alın.
iPhone 7 PlusHafıza YükseltmeTeklif Alın.
iPhone 7Hafıza YükseltmeTeklif Alın.
iPhone SEHafıza YükseltmeTeklif Alın.
iPhone 6S PlusHafıza YükseltmeTeklif Alın.
iPhone 6SHafıza YükseltmeTeklif Alın.
iPhone 6 PlusHafıza YükseltmeTeklif Alın.
iPhone 6Hafıza YükseltmeTeklif Alın.
iPhone 5SHafıza YükseltmeTeklif Alın.
iPhone 5Hafıza YükseltmeTeklif Alın.
Previous
Next

iPhone Hafıza Yükseltme

iPhone hafıza yükseltme, telefonunuzun artık hafızası yetmiyor mu? iPhone hafıza arttırımı servisimizde yapılmaktadır. iOs işletim sisteminin 16 Gb hafızalarının yarısından fazlasını kapladığı için siz iPhone kullanıcılarına kullanabilecek yeteri kadar hafıza kalmamaktadır. Buda sizi iCloud hafıza alanı almanıza apple tarafından zorunlu hale getiriyor. iCloud alan satın almak hem daha maliyetli ve yıllık ödeme yapmanız gerekmektedir. Servisimiz de yaptıracağınız iphone hafıza yükseltme den sonra artık icloud hafıza satın almanıza gerek kalmayacak.

İkinci el telefon alacak olan kullanıcılar genelde hafızası düşük cihazları satın almak istemezler, telefonunuzun hafızası yükseldiği içinde ileride telefonunuzu satmayı düşünürseniz ikinci el değeride artmaktadır. 

Servisimizde 16Gb yada 32gb olan hafıza entegresi anakarttan sökülerek yerine sizin istediğiniz hafıza boyutunda olan yeni yüksek kapasiteli (64 GB, 128 GB, 256 GB veya 512 GB) entegre takılmaktadır.

Oluşabilecek Riskler !
  • Hafıza entegre sökülürken anakart altında bacak kopması
  • Yanlış yüksek ısı verilmesi nedeni ile anakartın tamamen bozulması
  • İşlemci yakınında olması nedeni ile hafıza sökülür iken işlemci bozulması
  • Yan sanayi hafıza entegre takılması durumunda 1 ay içinde cihazın arıza vermesi. Servisimiz %100 ORİJİNAL parça kullanmaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz sorunlar servisimizde kesinlikle yaşanmamaktadır. Bu tamirden bugüne dek 1000 lerce kez servisimiz %100 başarı ile onarım yapmıştır.

iPhone Hafıza Arttırımı

%100 başarı oranı ile bugüne dek 1000 lerce mutlu müşteri 

iPhone Acil Servis 100%
Diğer Servisler 28%
iPhone Hafıza Yükseltme Hakkında Sorular

Hafıza entegresi söküldüğü ve değiştiği için tüm bilgiler silinilecektir. Önemli bir bilginiz var ise ister servisimize gelmeden kendiniz yedekleyebilir isterseniz de bunu bize söylerek servisimiz tüm biliglerinizin yedeğini alıp yeni hafıza onarımı yapıldıktan sonra geri yükleme yapabiliriz. Hiç bir veriniz kaybolmadan kullanabilirsiniz.

Hafıza yükseltiminde hiç bir servis riski almaz ama iPhone Acil Servis firmamız tüm oluşabilecek riski firmamız almaktadır. 18 yıllık deneyimi ile profesyonel onarım yapan servisimiz tüm servislerin 3 günde yaptığı onarımı biz 2 saat içinde teslim ediyoruz ve telefonunuza en ufak zarar vermeden 6 ay garantili onarım yapıyoruz.

Apple genellikle ay da bir bazen de iki kere yazılım güncellemesi apple kullanıcılarına sunmaktadır. Güncelleme işlemi kullanıcılar açısından önem taşımaktadır yan sanayi hafıza entegrelerde versiyon güncelleme sorun yaratmaktadır. Servisimizde yapılacak hafıza yükseltimi sonrasında tüm apple yazılım güncellemelerini sorunsuz olarak yüklenebilmektedir. Güvenmediğiniz ve fiyatı uygun diye bazı servisleri tercih etmemenizi önemle rica ederiz.

iPhone dokunmatik sorunu

iPhone Değişimi

Servisimiz de 1 saat içerisinde iphone x ekran değişimi , iphone x cam değişimi ve iphone x dokunmatik değişimi 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Cam, Ekran ve Dokunmatik değişimi yaptıran herkese 100 tl değerinde ekran koruma hediyemizdir.