iPhone Şarj Sorunu Çözümü Fiyat Listesi
Previous
Next

iPhone Şarj Sorunu Çözümü

iPhone şarj sorunu çözümü, servisimizde 1 saat içerisinde U2 şarj entegre değişimi yapılarak çözüme kavuşturulur. iPhone şarj sorunu çözümü orijinal batarya değişimi yaptırmak hiç bir işe yaramaz bu arıza anakarttaki şarj entegre değişmeden çözülmez.

Servisimizde pil için gelen tüm müşterilerimize ücretsiz olarak u2 şarj entegre testi yapıyor ve sorun bulunduğu takdir de öncelikle videoda da anlaşılacağı üzere anakart onarımı yapıp gerekli testler yapıldıktan sonra teslim ediyoruz.

Peki telefonunuzda pil mi entegremi bozuk olduğunu nasıl anlarsınız?

Bunu basit bir yöntem ile anlamak mümkündür, telefonunuzun şarjını %100 dolumunu yapın şarjdan çıkarın ve gece açık bir şekilde bırakın sabaha kadar şarjınız kendi kendine bitmiş yada %10 lara % 20 lere gelmiş ise şarj entegreniz bozuk demektir.

Diğer bir yöntem de telefonunuz orijinal kablo ile şarj almıyor sürekli kablo seçiyor ise şarj alırken bu durumda da genellikle entegre arıza olmaktadır. Şarj kablosunu taktığınızda bu aksesuar desteklenmiyor arızalarıda u2 entegreden çıkmaktadır.

Türkiye'nin 1 Numaralı Teknik Servisi

%98 başarı oranı ile Türkiye’nin en iyi ve en hızlı teknik servisi olmaktan gurur duyuyoruz.

iPhone Acil Servis 98%
Diğer Servisler 57%
Ankara' nın en çok iPhone & iPad şarj sorunu çözen firmasıyız.

Ankara da teknik servisler içinde bugüne kadar en güvenilir ve en çok arızalı telefon onarımı yapan firma olma gururunu yaşıyoruz. Bu konuda güvenip telefonunu bize emanet eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

iPhone şarj sorunu  iPhone Şarj Sorunu Çözümü Ankara iphone sarj onarimi
iPhone Şarj Sorunu Çözümü Hakkında Sorular
iPhone şarj entegre değişimi tamamen donanımsal bir işlemdir. Bu işlem esnasında bilgileriniz kaybolmaz. Telefonunuzdan hiç bir şey silinmez, işlem sonunda da yazılım yüklenmez. Donanımsal bir işlem olması nedeni ile riskli bir onarımdır güvenmediğiniz yerlere cihazınızı bırakmamanızı öneririz.

Telefonunuzun tamiri olduktan sonra hızlı şarj bitme, açılmama ve usb kablo seçim sorunu düzelecektir.

Evet şarj entegre değiştikten sonra telefonunuzu ilk aldığınız bekleme ve kullanım süresince kullanabileceksiniz. Her hangi bir aksi durumda yaptığımız tamir 6 ay garantilidir ücretsiz olarak değişimini sağlıyoruz. Takılan entegre %100 orijinal dir.