iPhone Servis Ankara

iPhone Servis Ankara Hizmetleri

iPhone Ekran Değişimi Ankara

iPhone ekran değişimi Ankara, telefonunuzun ekranı mı kırıldı dert etmeyin servisimize getirin iPhone ekran değişimi Ankara ile çözüme kavuşturalım eskisinden hiç bir fark olmaksızın sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Piyasada iPhone ekran değişimi Ankara orijinal, OLed, A+ kalite, yan sanayi olacak şekilde yapılmaktadır. Servisimizde ise yan sanayi ekran önermediğimizden dolayı kullanmıyoruz. İsteyen kullanıcılar servisimizde OLed, A+ Kalite veya orijinal ekran taktırabilirler. Ekran onarım işi uzmanlık isteyen bir iştir ve bu neden ile güvenmediğiniz yerlere telefonunuzu yaptır mamanızı öneririz.

iPhone Cam Değişimi Ankara

iPhone Servis Ankara, iPhone cam değişimi Ankara, telefonunuzun üst cam mı kırıldı dert etmeyin servisimize getirin iPhone ön cam değişimi ile çözüme kavuşturalım eskisinden hiç bir fark olmaksızın sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Servisimizde iPhone cam değişimleri tam otomatik TBK-808 makine ile vakumlama ve pres sistemi kullanılarak yapılmaktadır.

iPhone Hafıza Yükseltme Ankara

iPhone Servis Ankara, iPhone hafıza yükseltme Ankara, telefonunuzun artık hafızası yetmiyor mu? iPhone hafıza arttırımı servisimizde yapılmaktadır. iOs işletim sisteminin 16 Gb hafızalarının yarısından fazlasını kapladığı için siz iPhone kullanıcılarına kullanabilecek yeteri kadar hafıza kalmamaktadır. Buda sizi iCloud hafıza alanı almanıza apple tarafından zorunlu hale getiriyor. Sizin için iPhone Servis Ankara olarak çözüyoruz.

iPhone Dokunmatik Sorunu Ankara

iPhone servis Ankara

iPhone dokunmatik sorunu Ankara, servisimizde 1 saat içerisinde dokunmatik entegre değişimi yapılarak çözüme kavuşturulur. iPhone dokunmatik sorunu Ankara için ekran değişimi yaptırmak hiç bir işe yaramaz bu arıza anakarttaki dokunmatik entegre değişmeden çözülmez. Bu işlemi iPhone Servis Ankara olarak yapıyoruz.

iPhone kronikleşen sorunların başında gelenlerin bir diğeri de dokunmatik sorunudur. iPhone telefonunuzun dokunmatiği kendi kendine karışıyor ekranın üst tarafında kutucuklar veya çizgiler çıkıp geri gidiyor yada telefonunuz her hangi bir darbeye maruz kalmadığı halde dokunmatik işlemiyorsa kronikleşen iPhone dokunmatik sorunu sizinde başınıza gelmiş demektir.

iPhone Anakart Onarımı Ankara

iPhone anakart tamiri Ankara ve süreçlerini kullanıcılarımızın sıkıntı yaşamaması adına büyük bir hız ile yerleşik servisimizde gerçekleştiriyoruz

anakart arızalanmaları iPhone akıllı telefonlarda kullanıcıların canını en çok sıkan ve tamir edilmesi en zor olan arızaların başında gelir.

Bu anakart arızalanmaları genel olarak darbe, elektriksel kısa devre, sıvı teması ve batarya şişmesi sonucu oluşan hasarlardan dolayı meydana gelmektedir.