iPhone Servis İstanbul

iPhone Servis İstanbul Hizmetleri

iPhone Ekran Değişimi İstanbul

iPhone ekran değişimi İstanbul, telefonunuzun ekranı mı kırıldı dert etmeyin servisimize getirin iPhone ekran değişimi İstanbul ile çözüme kavuşturalım eskisinden hiç bir fark olmaksızın sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Piyasada iPhone ekran değişimi İstanbul orijinal, OLed, A+ kalite, yan sanayi olacak şekilde yapılmaktadır. Servisimizde ise yan sanayi ekran önermediğimizden dolayı kullanmıyoruz. İsteyen kullanıcılar servisimizde OLed, A+ Kalite veya orijinal ekran taktırabilirler. Ekran onarım işi uzmanlık isteyen bir iştir ve bu neden ile güvenmediğiniz yerlere telefonunuzu yaptır mamanızı öneririz.

iPhone Cam Değişimi İstanbul

iPhone Servis İstanbul, iPhone cam değişimi İstanbul, telefonunuzun üst cam mı kırıldı dert etmeyin servisimize getirin iPhone ön cam değişimi ile çözüme kavuşturalım eskisinden hiç bir fark olmaksızın sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Servisimizde iPhone cam değişimleri tam otomatik TBK-808 makine ile vakumlama ve pres sistemi kullanılarak yapılmaktadır.

iPhone Hafıza Yükseltme İstanbul

iPhone Servis İstanbul, iPhone hafıza yükseltme İstanbul, telefonunuzun artık hafızası yetmiyor mu? iPhone hafıza arttırımı servisimizde yapılmaktadır. iOs işletim sisteminin 16 Gb hafızalarının yarısından fazlasını kapladığı için siz iPhone kullanıcılarına kullanabilecek yeteri kadar hafıza kalmamaktadır. Buda sizi iCloud hafıza alanı almanıza apple tarafından zorunlu hale getiriyor. Sizin için iPhone Servis İstanbul olarak çözüyoruz.

iPhone Dokunmatik Sorunu İstanbul

iPhone servis İstanbul

iPhone dokunmatik sorunu İstanbul, servisimizde 1 saat içerisinde dokunmatik entegre değişimi yapılarak çözüme kavuşturulur. iPhone dokunmatik sorunu İstanbul için ekran değişimi yaptırmak hiç bir işe yaramaz bu arıza anakarttaki dokunmatik entegre değişmeden çözülmez. Bu işlemi iPhone Servis İstanbul olarak yapıyoruz.

iPhone kronikleşen sorunların başında gelenlerin bir diğeri de dokunmatik sorunudur. iPhone telefonunuzun dokunmatiği kendi kendine karışıyor ekranın üst tarafında kutucuklar veya çizgiler çıkıp geri gidiyor yada telefonunuz her hangi bir darbeye maruz kalmadığı halde dokunmatik işlemiyorsa kronikleşen iPhone dokunmatik sorunu sizinde başınıza gelmiş demektir.

iPhone Anakart Onarımı İstanbul

iPhone anakart tamiri İstanbul ve süreçlerini kullanıcılarımızın sıkıntı yaşamaması adına büyük bir hız ile yerleşik servisimizde gerçekleştiriyoruz

anakart arızalanmaları iPhone akıllı telefonlarda kullanıcıların canını en çok sıkan ve tamir edilmesi en zor olan arızaların başında gelir.

Bu anakart arızalanmaları genel olarak darbe, elektriksel kısa devre, sıvı teması ve batarya şişmesi sonucu oluşan hasarlardan dolayı meydana gelmektedir.