iPhone Servis Konya

iPhone Servis Konya Hizmetleri

iPhone Ekran Değişimi Konya

iPhone ekran değişimi konya, telefonunuzun ekranı mı kırıldı dert etmeyin servisimize getirin iPhone ekran değişimi konya ile çözüme kavuşturalım eskisinden hiç bir fark olmaksızın sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Piyasada iPhone ekran değişimi konya orijinal, OLed, A+ kalite, yan sanayi olacak şekilde yapılmaktadır. Servisimizde ise yan sanayi ekran önermediğimizden dolayı kullanmıyoruz. İsteyen kullanıcılar servisimizde OLed, A+ Kalite veya orijinal ekran taktırabilirler. Ekran onarım işi uzmanlık isteyen bir iştir ve bu neden ile güvenmediğiniz yerlere telefonunuzu yaptır mamanızı öneririz.

iPhone Cam Değişimi Konya

iPhone Servis Konya, iPhone cam değişimi konya, telefonunuzun üst cam mı kırıldı dert etmeyin servisimize getirin iPhone ön cam değişimi ile çözüme kavuşturalım eskisinden hiç bir fark olmaksızın sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Servisimizde iPhone cam değişimleri tam otomatik TBK-808 makine ile vakumlama ve pres sistemi kullanılarak yapılmaktadır.

iPhone Hafıza Yükseltme Konya

iPhone Servis Konya, iPhone hafıza yükseltme konya, telefonunuzun artık hafızası yetmiyor mu? iPhone hafıza arttırımı servisimizde yapılmaktadır. iOs işletim sisteminin 16 Gb hafızalarının yarısından fazlasını kapladığı için siz iPhone kullanıcılarına kullanabilecek yeteri kadar hafıza kalmamaktadır. Buda sizi iCloud hafıza alanı almanıza apple tarafından zorunlu hale getiriyor. Sizin için iPhone Servis Konya olarak çözüyoruz.

iPhone Dokunmatik Sorunu Konya

iPhone servis konya iphone servis konya iPhone Servis Konya dokunmatik sorunu 300x218

iPhone dokunmatik sorunu konya, servisimizde 1 saat içerisinde dokunmatik entegre değişimi yapılarak çözüme kavuşturulur. iPhone dokunmatik sorunu konya için ekran değişimi yaptırmak hiç bir işe yaramaz bu arıza anakarttaki dokunmatik entegre değişmeden çözülmez. Bu işlemi iPhone Servis Konya olarak yapıyoruz.

iPhone kronikleşen sorunların başında gelenlerin bir diğeri de dokunmatik sorunudur. iPhone telefonunuzun dokunmatiği kendi kendine karışıyor ekranın üst tarafında kutucuklar veya çizgiler çıkıp geri gidiyor yada telefonunuz her hangi bir darbeye maruz kalmadığı halde dokunmatik işlemiyorsa kronikleşen iPhone dokunmatik sorunu sizinde başınıza gelmiş demektir.

iPhone Anakart Onarımı Konya

iPhone anakart tamiri konya ve süreçlerini kullanıcılarımızın sıkıntı yaşamaması adına büyük bir hız ile yerleşik servisimizde gerçekleştiriyoruz

anakart arızalanmaları iPhone akıllı telefonlarda kullanıcıların canını en çok sıkan ve tamir edilmesi en zor olan arızaların başında gelir.

Bu anakart arızalanmaları genel olarak darbe, elektriksel kısa devre, sıvı teması ve batarya şişmesi sonucu oluşan hasarlardan dolayı meydana gelmektedir.