iPhone Şebeke Sorunu Çözümü

iPhone şebeke onarımı

Servis yok, etkinleşmiyor hatası ve şebeke sorunları için servisimizden destek alabilirsiniz.

Previous
Next

iPhone Şebeke Sorunu Çözümü

iPhone servis yok, şebeke aranıyor çözümü, telefonunuz birden bire şebekesi servis yok hatası verdi ise muhtemel sorunu anakartta bulunan baseband entegre den kaynaklanabilir.

Genellikle darbe sonucu telefonda bu arıza karşılaşılır bu arızada telefona yazılım atmanın hiç bir faydası olmamaktadır. Bu nedenle de boşu boşuna bilgi kaybı yaşamayın böyle bir sorun ile karşılaştığınızda ilk olarak telefonunuzu yeniden başlatmayı deneyin eğer ki düzelmedi ise telefonunuzu bir süre kapalı halde bekletin 1 saat kadar yeterlidir ve daha sonra çalıştırıp şebekenin gelip gelmediğini kontrol edin yine servis yok hatası ile karşılaşırsanız sim kartı çıkarın ve telefonunuzun arama kısmından *#06# yapın imei çıkıyormu bunu kontrol edin çıkmıyor ise %100 baseband entegre bozuk demektir.

Servisimiz bu arıza sorununu ortalama 1 ila 3 saat içerisinde onarımı yapmaktadır. Aranıyor & Servis Yok hataları için profesyonel anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Anakart üstünde bulunan baseband entegresi tamiri oldukça zor bir tamirdir Apple tarafından bu parça anakarta sökülmemesi için katı silikon ile yapıştırılmış ve genelde işlemci yakınına montaj edilmiştir sökülmesi sırasında yaşanan bazı tehlikeli sorunlar vardır.

Türkiye'nin 1 Numaralı Teknik Servisi

%98 başarı oranı ile Türkiye’nin en iyi ve en hızlı teknik servisi olmaktan gurur duyuyoruz.

iPhone Acil Servis 98%
Diğer Servisler 57%

Tüm Arızalarınızı Onarıyoruz

Hangi Modellere ve Arızalara Teknik Servis Hizmeti Sunuyoruz ?

Tüm Apple iPhone ve iPad modelleri için ekran değişimi yapılmaktadır.

Tüm Apple iPhone ve iPad modelleri için batarya değişimi yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir.

Apple lityum iyon piller şarj döngülerinde çalışır. Örneğin, pilinizin kapasitesinin % 75’ini bitirdikten sonra şarja takıp tamamen şarj ettiniz, ertesi gün % 25 kullandığınızda toplamda %100’e ulaşır ve bir şarj döngüsü sağlanmış olur.

Tüm bataryaların kapasitesi belli bir şarj döngüsünden sonra azalır. Kapasitesi düşen piller aynı zamanda cihazınızın yavaşlamasına neden olur.

Tüm Apple iPhone ve iPad modelleri için şarj soketi ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Şarj soketi arızası tamirleri iPhone Acil Servis tarafından ortalama 30 dakika içinde yapılır ve 6 ay garanti verilir. Telefonunuz şarj olmuyorsa , kabloyu taktığınızda tam oturmuyor ve bazen şarj olmuyorsa, ya da telefonunuzu kapattığınızda kendi kendine geri açılıyorsa şarj soketini değiştirmelisiniz.

Tüm Apple iPhone ve iPad modelleri için mikrofon, ahize ve kulaklık ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

İç kulaklık, ahize ve mikrofon kaynaklı problemler iPhone Acil Servis tarafından ortalama 30 dakika içinde onarılır ve 6 ay garanti verilir.

Eğer telefonla konuşurken ses gelmiyor, az geliyor, uğultulu veya cızırtılı geliyorsa iç kulaklığı değiştirmeniz gereklidir. Aynı sorunları telefonla konuşurken karşı taraf belirtiyorsa mikrofon değişimi yapılmalıdır.

Tüm Apple iPhone ve iPad modelleri için ön kamera, arka kamera ve kamera camı ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Ön kamera veya arka kamera tamir ve değişimleri iPhone Acil Servis tarafından ortalama 30 dakika içinde ve 6 ay garanti verilir.

Eğer telefonunuzun kamerası kırılmış, donuyor, siyah ekran çıkıyor veya kalitesiz fotoğraf çekiyorsa kameranın değişmesi gerekli olabilir.

Tüm Apple iPhone ve iPad modelleri için fiziksel tuşlar ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Telefonunuzun parmak izi, ana ekran, açma kapama ve ses açma/kapama tuşu arızaları iPhone Acil Servis tarafından ortalama 30 dakika içinde 6 ay garanti verilir.

Apple iPhone ve iPad modeller ile ilgili tüm arızalar iPhone Acil Servis tarafından profesyonel olarak onarılır ve tüm işlemlere 6 ay garanti verilir.

Tüm Anakart & Entegre Arızaları

Müşterilerimizin Dikkatine!

Şebeke onarımı sırasında bazı tehlikeli sorunlar vardır. Bunlar;

  • Baseband sökülürken anakart altında bacak kopması
  • Baseband yanlış yüksek ısı verilmesi nedeni ile bozulması
  • İşlemci yanında olan baseband sökülür iken işlemci bozulması
  • Baseband sökülürken yanlış teknikler nedeni ile telefonunun susması yada tamir edilemeyecek duruma gelmesi

Yukarıda belirttiğimiz sorunlar servisimizde kesinlikle yaşanmamaktadır. Bu tamirden bugüne dek 1000 lerce kez servisimiz %100 başarı ile onarım yapmıştır.

[trustindex no-registration=google]