iPhone X

Aynı gün onarım

iPhone X Ekran değişimi, cam değişimi, batarya değişimi, hafıza yükseltimi, kamera sorunu, şarj sorunu ve diğer arızlar...

IMG_20201116_133133 iphone x iPhone X IMG 20201116 133133 scaled p14grykeoh29ytwzb0qic9b8esa1bsd4lwoc7weelg

iPhone X Teknik Servis Fiyatlarımız

iPhone X onarım fiyatları için lütfen arıza seçiniz. Arızanızı onarmak için bizi arayarak veya Whatsapp üzerindenden randevu alabilirsiniz.

[bt_cc id="5165"]
*Fiyatlarımız servisimizdeki arıza tespitten sonra değişiklik gösterebilmektedir.
*Onarım ve parça garanti süresi  6 aydır. (Darbe ve kullanıcı hataları garanti kapsamına dahil değildir.)
*Onarım ve tamir sırasındaki tüm risk servisimize aittir.
*Servisimiz Pazartesi – Cumartesi: 09:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

iPhone X Face id onarımı

iPhone X anakart sorunlarında en çok karşılaşılan arızaların başında face id sorunu vardır, genel de darbe sonucu veya işten anlamayan teknik servislerin cihazın ekran değişimi sırasında face id filmine zarar vermesi neticesinde meydana gelir. Servis elemanlarımız bu konuda gerekli bilgiye ve tecrübeye sahiptir servisimizde bu tür sorunlar asla meydana gelmez. Bu neden ile güvenmediğiniz servislere cihazınızı bırakmamanızı öneriyoruz.

iPhone X Ekran değişimi

Servisimizde iPhone x ekran değişimi 30 dk. içerisinde yapılmaktadır. iPhone x ekranlarda şu an için piyasada 8 ila 10 çeşit ekran bulunmaktadır. Bu neden ile de servisler arası fiyat değişmektedir ekran konusunda kesinlikle titiz davranmanızı öneriyoruz nedeni de ekran kalitesi belirli bir kalitenin altına düştüğünde telefonunuzda dokunmatik sorunu, true tone sorunu, face id sorunu ve cihaz kullanım esnasında takılmalar meydana gelir. Servisimiz sadece iphone x orijinal ekran ve en kaliteli oled ekran kullanmaktadır ürünlerimiz garantilidir.

iPhone X Cam değişimi

Telefonunuz düştü ve yere üst camı mı kırıldı dert etmeyin servisimizde orijinal şekilde hatasız tek iphone x ön cam değişimi yapıyoruz ve bu konuda profesyoneliz, tam otomatik makinalar ile vakumlama ve press yöntemi ile cam değişimi yapılamaktadır. Altta izleyeceğiniz videoda da göreceğiniz gibi servisimizin bu konuda ne kadar uzman olduğunu göreceksiniz.
 

iPhone X Arka cam kasa değişimi

iPhone x cihazların arka tarafında apple cam kullanmıştır ve bu neden ile de darbe sırasında çok kolay bir şekilde kırılmaktadır. Bu onarımda uzmanlık isteyen bir iştir acemi kişilerin elinde oluşabilcek sorunlar, kamera odak sorunu, face id sorunu, nfc sorunu, kablosuz şarj sorunu ve cihazın bir daha çalışmama sorunu bu tamirde de çok dikkat etmenizi öneriyoruz. Servisimizde onarımı CE yazılı arka cam kapaklar ile onarımını orijinal şekilde risksiz olarak yapılmaktadır. 

 

iPhone X Batarya değişimi

Ortalama iphone pillerinin ömrü 2 yıldır bu süreyi tamamladıktan sonra biz müşterilerimize iphone x bataryalarını değiştirmelerini öneriyoruz. Ayarlar, pil sağlığı kısmında servis yazısını görüyorsanız batarya değişmesi gereklidir. iPhone x batarya değişimi diğer model iphone lara göre daha zor bir iştir batarya tümleşik 2 adet pilden oluşmaktadır ve cihazdan sökümü uzmanlık ister bataryanın hemen altında face id filmi ve yan tuşların filmi bulunuyor çok dikkat edilmesi gerekiyor. Servisimizde 30 dk. içerisinde risksiz iphone x batarya değişimi yaptırabilirsiniz.
 

iPhone X Hafıza yükseltimi

Artık cihazınızın hafızası size yetmiyor ise 2 saat içerisinde cihazınızın hafızasını hiç bir bilgi kaybı olmadan iphone x hafıza yükseltimi yapıyoruz.

 

 

iPhone X Teknik Servis

iPhone X Anakart Onarımı

iPhone X tüm anakart arızalarında ve cam değişimlerinde %98 başarı oranı ile Ankara’ nın en iyi teknik servisiyiz.

iPhone Acil Servis 98%
Diğer Servisler 57%

Ankara’ da bulunan müşterilerimiz servisimize gelerek aynı gün içerisinde onarım işlemlerini yaptırabilirler. Aynı gün onarım işlemlerimiz 30 dakika ile 2 saat arasında değişmektedir.

Cihaz onarım sırasında servisimiz tarafından bilgi güvenliği açısından yazılım yüklenme işlemi yapılmaz, yazılım yüklenmesi gereken durumlarda müşteri onayı alınmadan işlem yapılmaz.

iPhone hafıza arttırımı sırasında yeni yüksek kapasiteli nand entegresi uzman teknisyenlerimiz tarafından takılarak onarım gerçekleştirilip bilgileriniz korunarak aktarılır.
Ücretsiz kargonuz bize ulaşır ulaşmaz cihazınızı aynı gün içerisinde onarıp sizlere geri ücretsiz olarak kargolayabiliriz.

Hayır. Bizlere size vermiş olduğumuz Ücretsiz Aras Kargo gönderi numaramızı (20181488551556) kullanarak ücretsiz bir şekilde cihazlarınızı Türkiye’nin her yerinden ulaştırabilirsiniz.

Garanti sürelerimizin 6 ay olup darbe ve kullanıcı hatalarını kapsamamaktadır.

Hayır. Uzman teknisyenlerimiz bu konuda çok dikkatli ve hassas davranarak Face ID filmini yeni ekran veya cama aktarmaktadırlar. 

iPhone dokunmatik sorunu iphone x iPhone X dokunmatik sorunu 300x218

iPhone Dokunmatik Ön Cam Ekran Değişimi

Servisimiz de 1 saat içerisinde iphone x ekran değişimi , iphone x cam değişimi ve iphone x dokunmatik değişimi 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Cam, Ekran ve Dokunmatik değişimi yaptıran herkese 100 tl değerinde ekran koruma hediyemizdir.

[trustindex no-registration=google]