iPhone Ses Sorunu

Arama esnasında ses gelmez, gitmez
Özellikle iPhone 7 ve iPhone 7 Plus cihazlarda görülen kronik arama da hoparlör pasif çözümü servisimizde.
Previous
Next

Servimiz 18 yıllık tamir deneyimi ve anakart tamir konusunda uzman teknisyenleri ile garantili olarak her türlü son model teknik ekipmanlar ve orijinal malzeme ile cihazınızın onarımını gerçekleştirmektedir. Piyasada tamirden anlamayan bazı tamirciler bu arızada cihazı tamir ederken kullanılmaz hale getirmektedir güvenmediğiniz yerlere cihazınızı bırakmamanızı öneriyoruz.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus larda kronik olan bir sorundur servisimiz bu konuda sizlere çözüm sağlamaktadır. Bu arıza donanımsal bir sorun nedenidir ve anakarta müdahale edilmeden kesinlikle çözülmez, yazılım ile alakası yoktur.

Arama esnasında ses karşıya gitmez, karşının sesi gelmez, telefonda donmalar meydana gelir, kapatıp açtığınız zaman telefon açılması normal süresinden daha uzun sürer bu arızaların hepsi anakart üstündeki ses entegresinin bozulması sonucu meydana gelir.

Servisimizde iPhone ses arızalarının onarımı ortalama 2 saat içerisinde yapılmaktadır. Ayrıca 6 ay garantilidir. Tamir esnasında oluşabilecek tüm hatalar servisimiz tarafından güvence altındadır.

iPhone Ses Entegre Sorunu Fiyatları için Tıklayınız.

Oluşabilecek Riskler !

  • Ses entegre sökülürken anakart altında bacak kopması
  • Yanlış yüksek ısı verilmesi nedeni ile anakartın tamamen bozulması
  • İşlemci yakınında olması nedeni ile ses entegresi sökülür iken işlemci bozulması
  • Yan sanayi ses entegre takılması durumunda 1 ay içinde cihazın aynı arızayı vermesi. Servisimiz %100 ORİJİNAL parça kullanmaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz sorunlar servisimizde kesinlikle yaşanmamaktadır. Bu tamirden bugüne dek 1000 lerce kez servisimiz %100 başarı ile onarım yapmıştır.

iPhone Ses Sorunu Onarımı
Türkiye'nin 1 Numaralı Teknik Servisi

%98 başarı oranı ile Türkiye’nin en iyi ve en hızlı teknik servisi olmaktan gurur duyuyoruz.

iPhone Acil Servis 98%
Diğer Servisler 57%
iPhone dokunmatik sorunu  iPhone Ses Sorunu Çözümü Ankara dokunmatik sorunu 300x218
iPhone Dokunmatik Ön Cam Ekran Değişimi

Servisimiz de 1 saat içerisinde iphone x ekran değişimi , iphone x cam değişimi ve iphone x dokunmatik değişimi 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Cam, Ekran ve Dokunmatik değişimi yaptıran herkese 100 tl değerinde ekran koruma hediyemizdir.