iPhone Ses Sorunu

Arama esnasında ses gelmez, gitmez

Özellikle iPhone 7 ve iPhone 7 Plus cihazlarda görülen kronik arama da hoparlör pasif çözümü servisimizde.

Previous
Next

iPhone Ses Onarımı

Servimiz 18 yıllık tamir deneyimi ve anakart tamir konusunda uzman teknisyenleri ile garantili olarak her türlü son model teknik ekipmanlar ve orijinal malzeme ile cihazınızın onarımını gerçekleştirmektedir. Piyasada tamirden anlamayan bazı tamirciler bu arızada cihazı tamir ederken kullanılmaz hale getirmektedir güvenmediğiniz yerlere cihazınızı bırakmamanızı öneriyoruz.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus larda kronik olan bir sorundur servisimiz bu konuda sizlere çözüm sağlamaktadır. Bu arıza donanımsal bir sorun nedenidir ve anakarta müdahale edilmeden kesinlikle çözülmez, yazılım ile alakası yoktur.

Arama esnasında ses karşıya gitmez, karşının sesi gelmez, telefonda donmalar meydana gelir, kapatıp açtığınız zaman telefon açılması normal süresinden daha uzun sürer bu arızaların hepsi anakart üstündeki ses entegresinin bozulması sonucu meydana gelir.

Servisimizde iPhone ses arızalarının onarımı ortalama 2 saat içerisinde yapılmaktadır. Ayrıca 6 ay garantilidir. Tamir esnasında oluşabilecek tüm hatalar servisimiz tarafından güvence altındadır.

Oluşabilecek Riskler !
  • Ses entegre sökülürken anakart altında bacak kopması
  • Yanlış yüksek ısı verilmesi nedeni ile anakartın tamamen bozulması
  • İşlemci yakınında olması nedeni ile ses entegresi sökülür iken işlemci bozulması
  • Yan sanayi ses entegre takılması durumunda 1 ay içinde cihazın aynı arızayı vermesi. Servisimiz %100 ORİJİNAL parça kullanmaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz sorunlar servisimizde kesinlikle yaşanmamaktadır. Bu tamirden bugüne dek 1000 lerce kez servisimiz %100 başarı ile onarım yapmıştır.

Profesyonel iPhone Onarımı

Türkiye'nin 1 Numaralı Teknik Servisi

%98 başarı oranı ile Türkiye’nin en iyi ve en hızlı teknik servisi olmaktan gurur duyuyoruz.

iPhone Acil Servis 98%
Diğer Servisler 57%
iPhone dokunmatik sorunu iphone ses iPhone Ses Sorunu Çözümü Ankara dokunmatik sorunu 300x218

iPhone Dokunmatik Ön Cam Ekran Değişimi

Servisimiz de 1 saat içerisinde iphone x ekran değişimi , iphone x cam değişimi ve iphone x dokunmatik değişimi 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Cam, Ekran ve Dokunmatik değişimi yaptıran herkese 100 tl değerinde ekran koruma hediyemizdir.

428 değerlendirmeye göre.
Ahmet TOPTAN iphone ses iPhone Ses Sorunu Çözümü Ankara AOh14Gj7vsF2CcN5ffczXDl 1NlXdYzXBV07D9JVhTO2yQ c rp w64 h64
Ahmet TOPTAN
2021-01-10
Doğrulanmış
Sorunsuz hızlı alış veriş
ülkü turan iphone ses iPhone Ses Sorunu Çözümü Ankara photo
ülkü turan
2021-01-08
Doğrulanmış
BEN KENDİMİN İPHONE 5S BATARYA DEĞİŞİMİ VE ÇOCUKLARIMIN 2 ADET IPHONE 6S BATARYA DEĞİŞİMİ YAPTIRDIM.6S LERDEN BİRİNİN KIRIK OLAN EKRAN CAMINI DEĞİŞTİRDİM.KARŞILARKEN Kİ GÜLEN YÜZÜYLE ŞEYMA HANIMA VE İLGİSİ VE BECERİLİ TAMİRATIYLA FATİH BEYE TEŞEKKÜRLER. VELİ DEĞİRMENCİ
NAZLI YAPICIOGLU iphone ses iPhone Ses Sorunu Çözümü Ankara AOh14GjWH0 8rhLatrDK bdnwg8Q85gy2wKiQa1SMhStIQ c rp w64 h64
NAZLI YAPICIOGLU
2020-12-22
Doğrulanmış
Çok güzel oldu. Telefon hafızamı 32’den 128’e çıkardım ve hiç bir şey silinmedi çok teşekkür ederim çok güzel oldu ellerinize sağlık.✨
Mehmet Ali YAPICIOĞLU iphone ses iPhone Ses Sorunu Çözümü Ankara AOh14GiDHAEvXwnomAB8V QpFUnhfDiln8pNFVsFyBH6 c rp w64 h64
Mehmet Ali YAPICIOĞLU
2020-12-22
Doğrulanmış
Kızımın telefonunun hafızasını yükseltmek için internetten bularak gittim. İlk başta şüphelerim vardı . Fakat işlem sırasında ve sonrasında ilgileri ve yapılan işlem beni memnun etti. Kendilerine iyi işçilik ve güler yüzlü hizmetleri için çok teşekkür ederim.
Hadi Kurt iphone ses iPhone Ses Sorunu Çözümü Ankara AOh14GgtG6s7uLNrRZe raKv 4SU57qtT2YpkSJPkpzu2zQ c rp w64 h64
Hadi Kurt
2020-12-18
Doğrulanmış
İlgililer fiyatlar iyi
Ali Candemir iphone ses iPhone Ses Sorunu Çözümü Ankara photo
Ali Candemir
2020-12-11
Doğrulanmış
Profesyonel bir ekip işlerinde gerçekten hakkını fazlası ile veren hem uyguna tamir yapıyorlar hemde 2 saat içinde cihazımı teslim ettiler iphone hafıza yükseltimi yatırmıştım çok memnun kaldım.