iPhone Wifi Onarımı Fiyat Listesi

iPhone Wifi Sorunu Çözümü

Wifi açılmama pasif sorunu

iPhone wifi çalışmıyor yada modem yanında çekiyor ise çözümü servisimizde.

Previous
Next

iPhone Wifi Onarımı

iPhone wifi sorunu çözümü, telefonunuz birden bire wifi açılmaz duruma geldi ise muhtemel sorunu anakart ta bulunan wifi entegre den kaynaklanabilir.

Genellikle darbe sonucu telefonda bu arıza karşılaşılır bu arızada telefona yazılım atmanın hiç bir faydası olmamaktadır. Bu nedenle de boşu boşuna bilgi kaybı yaşamayın böyle bir sorun ile karşılaştığınızda ilk olarak telefonunuzu yeniden başlatmayı deneyin eğer ki düzelmedi ise telefonunuzu bir süre kapalı halde bekletin 1 saat kadar yeterlidir ve daha sonra çalıştırıp wifi tekrar açmayı deneyin telefonunuzdan yine wifi butonu pasif ise mutlak wifi entegresi değişimi gereklidir.

Wifi sadece modem yakınında çekiyor, modem den uzaklaşınca çekmiyor ise çözümü yine servisimizde bulunuyor. Bu arızada wifi antenin den yapmaktadır ortalama 1 saat içerisinde 6 ay garantili olarak onarıp teslim ediyoruz.

Servisimiz bu arıza sorununu ortalama 1 ila 3 saat içerisinde onarımı yapmaktadır. Wifi tamiri & Wifi hataları için profesyonel anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Anakart üstünde bulunan wifi entegresi tamiri oldukça zor bir tamirdir Apple tarafından bu parça anakarta sökülmemesi için katı silikon ile yapıştırılmış ve genelde işlemci yakınına montaj edilmiştir sökülmesi sırasında yaşanan en tehlikeli sorunlar şunlardır;

iPhone telefonlarda ekranda gördüğünüz sıcaklık hatasının çözümü wifi entegresinin değişimi ile sağlanmaktadır.

Türkiye'nin 1 Numaralı Teknik Servisi

%98 başarı oranı ile Türkiye’nin en iyi ve en hızlı teknik servisi olmaktan gurur duyuyoruz.

iPhone Acil Servis 98%
Diğer Servisler 57%

Müşterilerimizin Dikkatine !

  • Wifi entegre sökülürken anakart altında bacak kopması
  • Wifi yanlış yüksek ısı verilmesi nedeni ile bozulması
  • İşlemci arkasında olan wifi sökülür iken işlemci bozulması
  • Wifi sökülürken yanlış teknikler nedeni ile telefonunun susması yada tamir edilemeyecek duruma gelmesi
Yukarıda belirttiğimiz sorunlar servisimizde kesinlikle yaşanmamaktadır. Bu tamirden bugüne dek 1000 lerce kez servisimiz %100 başarı ile onarım yapmıştır.
[trustindex no-registration=google]