iPhone X Ekran Değişimi

iPhone X Ekran, Dokunmatik, Cam Değişimi

iPhone X ekran onarımı 30 dk. içerisinde teslim ediyoruz.

Previous
Next

iPhone X Ekran Değişimi

iPhone X ekran değişimi servisimizde orijinal ekran ile 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. iPhone x ekran değişimi garantili olarak yapılır ve üzerine koruyucu tamperli cam da firmamız tarafından hediye edilir. iPhone x ekran değiştikten sonra face id sorunu yaşamazsınız piyasada ki pek çok ekran da face id sorunu verir bu konuda çok dikkat etmenizi öneririz ucuza takılan yan sanayi ekranların hepsinde dokunmatik sorunu ve face id sorunu vermektedir. Yan sanayi ekranlarda ki bir diğer husus da ekran kasaya tam oturmaz, ışık süzmesi olur anakarta zarar verir, yazılım versiyon güncellemelerinde dokunmatik basmama sorunu verir ve pek çok zarara neden olur iphone özel servis olarak bu konuda kesinlikle yan sanayi ekran önermiyor ve takmıyoruz.

iPhone X ekranınızda görüntü var ise tek cam değişimi servisimizde yaptırabilirsiniz. Dokunmatik basmama yada dokunmatiğin karışması durumunda servisimizde dokunmatik değişimi de yapılmaktadır.

 

iPhone X Ekran Değişiminden Sonra True Tone Sorunu Çözümü

True Tone ekran parlaklığını otomatik ayarlayan bir özellik bu teknolojinin temelinde beyaz ışık dengeleme sistemi olarak adlandırılabilir. iPhone ekranı ihtiyacınız olan ekran parlaklık miktarını otomatik olarak dengeleyebilir. Örneğin, karanlık ortamlarda göz sağlığı açısından ekran parlaklığının düşmesi, beyaz ışık miktarının azalması ve gece modu gibi sarı ışığın beyazı dengelemesi gibi önlemler faydalı olacak ve çalışma deneyiminizi olumlu etkileyecektir.

iPhone ekran değişiminden sonra truetone özelliği yetkili servis dışında orijinal ekran dahi takılmış olsa bu özellik kaybolmaktadır bu da ekran değişimi yaptıran kullanıcıların çözülememesinden ötürü çok canını sıkmaktadır. Servisimiz siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet edebilmek adına yurt dışından true tone kopyalama makinesi getirtmiştir. Eski ekrandan true tone bilgilerinizi kopyalama yapıp yeni taktıracağınız ekrana kopyaladığımızda true tone aktif olarak kullanabiliyorsunuz. Bu sayede artık ekran değişiminden sonra bu özelliğinizi kullanabileceksiniz.

iphone x ekran değişimi iPhone X Ekran Değişimi – 0312 418 19 14 IMG 20200917 134526 min 575x1024iPhone X Cam Değişimi Servisimizde Yapılıyor

Telefonunuzun ekran görüntüsü var dokunmatik sağlam ise sadece üst cam kırıksa servisimizde tek iphone x ön cam değişimi yaptırabilirsiniz. Ankara da endüstriyel makineler ile cam değişimi yapan tek firmayız.

iPhone X ön cam değişimini bir çok servis ve iphone yetkili servis tek cam değişimi yapmaz iken servisimiz kırık olan camı tam otomatik makineler ile ayırıp, yeni sıfır camı vakumlama ve pres yöntemi ile iç ekranı sağlam olan ekrana camı, ekran fabrikaların da olan sistem ile yapıştırır. Orijinal den hiç bir fark olmaz ve baloncuk olmaz.

Servisimizde iphone cam değişimleri tam otomatik TBK-808 makine ile vakumlama ve pres sistemi kullanılarak yapılmaktadır.

Servisimizde iPhone X cam değişimi orijinal şekilde yapılmaktadır. Cam onarım işi uzmanlık isteyen bir iştir ve bu neden ile güvenmediğiniz yerlere telefonunuzu yaptır mamanızı öneririz.

iPhone X cam değişimi ortalama 1 saat içinde Orijinal Parça ve 6 Ay Garantili olarak tüm testleri yapıldıktan sonra teslim edilir.

Piyasada iPhone ekran değişimi 4 kalite ekran bulunuyor Orijinal, OLed, A+ kalite, TFT yan sanayi olacak  şekilde yapılmaktadır. Servisimizde ise yan sanayi ekran önermediğimizden dolayı kullanmıyoruz. İsteyen kullanıcılar servisimizde OLed, A+ Kalite veya orijinal ekran taktırabilirler. Ekran onarım işi uzmanlık isteyen bir iştir ve bu neden ile güvenmediğiniz yerlere telefonunuzu yaptır mamanızı öneririz.

 

Ekran taktıracak müşterilerimizin dikkatine !

  • Ekran değişimi sırasında Face ID asla zarar görmez ve takacağımız ekranlarda herhangi bir sorun yaşanmamaktadır
  • Taktığımız ekranlar da, ekran çıtası ve dokunmatik arızasına karşı 1 ay kullanım garantisi bulunmaktadır. (Kullanıcı hataları garanti kapsamına dahil değildir.)
  • Taktığımız ekranlardaki çözünürlük yüksek kalitededir. Donma ve batarya şarjının hızlı tükenmesi problemlerini yaşatmaz. Piyasada ki diğer servisler çoğunlukla ucuz fiyata yan sanayi ekran kullanmaktadırlar. Bu durumda anakart üzerindeki ışık ve görüntü entegresi arızalanabilir. Bu sebeple iPhone servis olarak yan sanayi ekranlardan uzak kalmanızı öneririz.

Türkiye'nin 1 Numaralı Teknik Servisi

%98 başarı oranı ile Türkiye’nin en iyi ve en hızlı teknik servisi olmaktan gurur duyuyoruz.

iPhone Acil Servis 98%
Diğer Servisler 57%
iPhone Ekran Değişimi Hakkında Sorular

iPhone ve diğer akıllı telefon kullanıcıları tarafından akıllara gelen ilk soru ekran kırılmasının garanti kapsamına girip girmediğidir. Telefon üreticileri tarafından ekran kırılmaları tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında bırakılmaktadır. Ancak cihaz alımı yapılırken kaskosu da yapıldı ise eğer kasko sözleşmesi dahilinde ücretsiz bir şekilde değişim yapılabilir. Bu sebeple kasko yapıldı ise cihazınıza kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

iPhone ekran camı değişimi ve diğer tamir işlemleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları dilerseniz servisimizi arayarak dilerseniz de Whatsapp destek hattımızdan yazarak sorabilirsiniz. Her sorunuz uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından tüm detayları ile birlikte cevaplandırılacaktır.

iPhone  ön cam değişiminde kesinlikle dokunmatik kaybı olmamaktadır. İç ekran ve dokunmatik sizin kendi telefonunuzun ekranı olması nedeni ile sorunsuz çalışmaktadır.

iPhone ekran değişimi tamamen donanımsal bir işlemdir. Bu işlem esnasında bilgileriniz kaybolmaz. Yine de herhangi bir bilgi kaybı yaşamamanız için ekran değişimi öncesi yedek almanızı öneririz.

iPhone cam değişimi öncesi yaptığımız önemli kontrollerden biri de iPhone kasasının deformasyonudur. Eğer kasa da ezik ve yamukluklar ekranın oturmasını engelliyorsa, bu deformasyonu mümkün olduğunca gideriyoruz (ücretsiz olarak).

Servimizde yaptığımız iPhone cam değişimi sonrasında 3D Touch duyarlılığında herhangi bir kayıp yaşanmaz.

428 değerlendirmeye göre.
Ahmet TOPTAN iphone x ekran değişimi iPhone X Ekran Değişimi – 0312 418 19 14 AOh14Gj7vsF2CcN5ffczXDl 1NlXdYzXBV07D9JVhTO2yQ c rp w64 h64
Ahmet TOPTAN
2021-01-10
Doğrulanmış
Sorunsuz hızlı alış veriş
ülkü turan iphone x ekran değişimi iPhone X Ekran Değişimi – 0312 418 19 14 photo
ülkü turan
2021-01-08
Doğrulanmış
BEN KENDİMİN İPHONE 5S BATARYA DEĞİŞİMİ VE ÇOCUKLARIMIN 2 ADET IPHONE 6S BATARYA DEĞİŞİMİ YAPTIRDIM.6S LERDEN BİRİNİN KIRIK OLAN EKRAN CAMINI DEĞİŞTİRDİM.KARŞILARKEN Kİ GÜLEN YÜZÜYLE ŞEYMA HANIMA VE İLGİSİ VE BECERİLİ TAMİRATIYLA FATİH BEYE TEŞEKKÜRLER. VELİ DEĞİRMENCİ
NAZLI YAPICIOGLU iphone x ekran değişimi iPhone X Ekran Değişimi – 0312 418 19 14 AOh14GjWH0 8rhLatrDK bdnwg8Q85gy2wKiQa1SMhStIQ c rp w64 h64
NAZLI YAPICIOGLU
2020-12-22
Doğrulanmış
Çok güzel oldu. Telefon hafızamı 32’den 128’e çıkardım ve hiç bir şey silinmedi çok teşekkür ederim çok güzel oldu ellerinize sağlık.✨
Mehmet Ali YAPICIOĞLU iphone x ekran değişimi iPhone X Ekran Değişimi – 0312 418 19 14 AOh14GiDHAEvXwnomAB8V QpFUnhfDiln8pNFVsFyBH6 c rp w64 h64
Mehmet Ali YAPICIOĞLU
2020-12-22
Doğrulanmış
Kızımın telefonunun hafızasını yükseltmek için internetten bularak gittim. İlk başta şüphelerim vardı . Fakat işlem sırasında ve sonrasında ilgileri ve yapılan işlem beni memnun etti. Kendilerine iyi işçilik ve güler yüzlü hizmetleri için çok teşekkür ederim.
Hadi Kurt iphone x ekran değişimi iPhone X Ekran Değişimi – 0312 418 19 14 AOh14GgtG6s7uLNrRZe raKv 4SU57qtT2YpkSJPkpzu2zQ c rp w64 h64
Hadi Kurt
2020-12-18
Doğrulanmış
İlgililer fiyatlar iyi
Ali Candemir iphone x ekran değişimi iPhone X Ekran Değişimi – 0312 418 19 14 photo
Ali Candemir
2020-12-11
Doğrulanmış
Profesyonel bir ekip işlerinde gerçekten hakkını fazlası ile veren hem uyguna tamir yapıyorlar hemde 2 saat içinde cihazımı teslim ettiler iphone hafıza yükseltimi yatırmıştım çok memnun kaldım.